Prognoza roczna
#5

(03-08-2023, 19:53)herbata napisał(a):  Mam pytanie wróżebne: czy mój wyjazd nad morze będzie udany? Moje dane już w PW przy poprzedniej wróżbie podawałem, czy mam podać jeszcze raz?
Witaj Herabto
Odpisuję po czasie, więc pewnie już po wyjezdzie. Dane miałam na priv:
3 Cesarzowa, As pucharów, 9 Pustelnik
Oj, piękny ten wyjazd był. Owocny w piękne widoki. Widzę naturę, skojarzenie z ziemią, widoki raczej na pola, jakieś zielenie, piękną kobietę wśród nich. Ciepło, ze względu na porę roku, ale i radość Twoją, odpoczynek, rozkwit, regenerację sił. Czerpałaś radość z tego wyjazdu, wiele zyskałaś, obficie korzystałaś. 
Karta Cesarzowej u mnie to karta kobiety spełnionej, szczęśliwej matki, żony. Karta kobiety w ciązy, ale nie wiem czy to planowałaś na wyjeździe Oczko
As pucharów podkreśla ten niezwykły czas. Pokazuje kontakt z wodą, ale i dobry czas dla siebie, bliskich. To czas na odpoczynek, jakieś dobre trunki, jedzenie. Wiąże się z żywiołem wody, więc w tej wodzie sporo czasu spędzałaś. Pokazuje miejsca romantyczne nad wodą, gdzie są ludzie, może molo, plażę i Ciebie tam widac w pięknej, kwiecistej sukience w kolorze czerwonym - tak Cię karty pokazują. Blondynkę wesołą is pełnioną. 
Zamykająca ten rozkład karta Pustelnika pokazuje na pewne przemyślenia, a może... kogoś tam zabrakło? Trochę myślałaś, ale widac i tęsknotę za kimś, kogo obok zabrakło.
A więc: wyjazd był udany, ale zabrakło kogoś obok. Mogłaś wrócić zmęczona, ale po upojnych zabawach, więc w sumie to miły rodzaj zmęczenia Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Prognoza roczna - przez herbata - 04-07-2023, 08:56
Prognoza roczna - przez Selena - 12-07-2023, 18:15
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez herbata - 28-07-2023, 08:46
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez herbata - 03-08-2023, 19:53
Prognoza roczna - przez Selena - 01-10-2023, 21:03



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości