10 kielichów
#13

10 kielichów dla mnie jest kartą pozytywną, w każdym tego słowa znaczeniu, w końcu mówi tu o naszych uczuciach, a jako "zamykająca" karta od 1 do 10, to tu, już musi być potwierdzenie ... a więc, w każdym pytaniu, łączę ja z innymi kartami, jeśli są "ciężkie karty" to wynik będzie pozytywny, ale osiągnięty z wielkim trudem...itd. itp...
W zależności od jej położenia, będzie mi mówić o zadowoleniu i osiągnięciu wyznaczonego celu... a jaki mieliśmy ten cel... to już inna bajka ...
Mi kiedyś ciążę pokazał XV Diabeł ... w połączeniu z kartą XVIII Księżyc i As Buław, więc ni jak ma to się do naszej 10 kielichów ... ona wówczas będzie mówiła jako dodatkowa karta, że Tak ... jest możliwość, jest b. duża szansa... na coś tam ... będzie ciąża ... mur beton ...
a same karty: XV Diabeł i 10 kielichów w odpowiednim połączeniu, mówią mi, że twoje intencje są nie czyste, ale i Tak osiągniesz to co zamierzasz lub związek, w którym teraz jesteś, jest toksyczny, ale pozostaniesz w nim, bo tak ci pasuje ... (powiedziałabym np. bo to lubisz, bo tak chcesz)... 10 Kielichów nie jest dopełnieniem całego dworu ... tylko nabytym doświadczeniem oraz stabilną zapowiedzią ... Giermek, Walet, Paź... tak mówimy na inną kartę, nie na 10, a 10 z każdego dworu i tu np. kielichów, można potraktować z powodzeniem jako Goniec, posłaniec, a w dzisiejszych czasach np, jako listonosz ... ona nosi tylko potwierdzone wiadomości ... głowy nie da sobie ściąć, bo kara dworska, ją pierwszą by dosięgła, a ona tego nie chce ma własne doświadczenia ... jest posłańcem 10, a Paź to już zadowala Króla i Królową w każdym dworze, zadowala tym co ma pod ręką, a kto pozbędzie się rozrywki?? ... Paź ma wiadomości od 10 ... i tym się wychwala, i tym imponuje, i dlatego musi się jeszcze wiele nauczyć... to nie są jego osiągnięcia, tylko 10 ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości