Zaczynamy naukę Tarota :)

Cześć Ewa. Ja zanim zaczęłam swoją drogę z tarotem dużo o nim czytałam i zanim nabyłam pierwszą talię miałam już trochę podstaw w głowie. Myślę, że na początek dobrze będzie jeśli oczyścisz talie tak żeby pozbyć się energii osób, którym karty przemykały przez palce. Oczyszczać talie można na różne sposoby, nad świecą, okadzać białą szałwią itd. Ja osobiście stosuję oczyszczanie w myślach, ułożyłam specjalną formułkę, którą wymawiam po zakończonym seansie. Możesz wybrać sposób, który Ci najbardziej odpowiada. Załóż sobie zeszyt, zapisuj spostrzeżenia, odczucia co do danej karty, to jak Ty ją postrzegasz. Najlepiej zrobić to zanim pozna się książkowe znaczenia. Wtedy będziesz mogła porównać to co zapisałaś z tym co pisze np. w internecie czy książkach Uśmiech Zgodzę się z przedmówcą, że najlepiej jest zacząć od poznania 22 Arkan i ustalić sposób stawiania kart (proste, czy odwrócone). Na początek myślę, że możesz wyciągać dziennie jedną kartę i próbować zinterpretować co chce ci przekazać, potem przerzucić się na rozkłady np. z 3 kart. Na pewno też nie należy się trzymać sztywno wszystkich zasad i ram, które można spotkać w internecie. Każdy ma inny sposób pracy z kartami i nawet jeśli na początku trzymałabyś się czyichś sposobów to podejrzewam, że po czasie i tak nadeszłyby modyfikacje tak jak w moim przypadku. Nie każde BHP tarota jest dobre, najważniejsze, aby pracować w zgodzie z własnym sumieniem i kodeksem moralnym Uśmiech Życzę udanej współpracy z kartami Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości