Zaczynamy naukę Tarota :)
#46

Kociaki absolutnie nie przeszkadzają, żadne zwierzę. Uśmiech Tylko trzeba uważać aby się nie dobrały do kart. Rotfl

Interpretuj SAM, karty to narzędzie podświadomości, ''mówią'' symboliką a symbolika się dzieli na indywidualną i społeczną tzn. ta społeczna to takie znaczenia jakie każdy zna np. serce = miłość, kielich = naczynie itp. itd. ale przede wszystkim karty mają mówić do Ciebie... widzisz wiele razy jest tak, że np. w pytanie o uczucia karta Kapłanki pokazuje skrywaną miłość a innym zimno i brak jakichkolwiek ciepłych uczuć - dlatego licz głównie na siebie, karty muszą same do cb przemawiać.

Ja się nigdy nie uczyłam znaczeń kart... one są na obrazkach. Uśmiech Wyciągałam kartę i po prostu wiedziałam co to znaczy a jak przeczytałam interpretację to było podobnie albo tak samo - także interpretuj sam bo znaczenie kart to tak naprawdę sprawa indywidualna która się co prawda często pokrywa ze spojrzeniem społecznym ale jednak nie zawsze. Uśmiech No i jedna karta ma czasem naprawdę dużo znaczeń. Uśmiech Kluczową rolę gra tutaj Twoja intuicja.

Ogólnie na Twoje pytania już odpowiedziała alathea. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości