Zaczynamy naukę Tarota :)
#44

Witajcie!

Niedawno kupiłem swoją pierwszą talię Kart. Przyznam się, że kupiłem ją z ciekawości i było to działanie dość impulsywne, po prostu zobaczyłem je i pomyślałem "muszę je mieć". Od tamtej pory obchodzę się z nimi jak z jajkiem, często je oglądam i tasuję. Mam kilka pytań do Was, moi Drodzy:

1. Poznałem zasady Oczyszczania kart. Jednak pomimo zastosowaniu kilku z nich nadal czułem, że coś jest nie tak. Wrzuciłem do woreczka z kartami przedmiot, który często nosiłem, a mianowicie pewną bransoletkę. Po pewnym czasie poczułem swoistą "doskonałość" przygotowania kart do rozkładu. Czy takie działanie, jak zastosowanie przedmiotów do Oczyszczania nie wskazanych w poradach odnośnie tegoż to dobry pomysł?

2. Kocham koty, mam dwa w domu. Czy ich obecność może jakoś wpłynąć na działanie kart?

3. Po rozkładzie kart analizuję każdą z nich i za pomocą własnej interpretacji staram się znaleźć między nimi zależności. Czy powinienem się tego trzymać, czy lepiej uczyć się na podstawie zależności napisanych przez doświadczone osoby?

4. Moje karty mają inne nazewnictwo, niż większość Talii, z jakimi miałem styczność np. Buławy to u mnie Różdżki, natomiast Monety - Pentagramy. Czy jeśli podczas stawiania Kart używam znajomego nazewnictwa miast tego wypisanego na moich Kartach, ma to jakiś wpływ na wróżbę? Chodzi o to, że widząc np. Piątkę Różdżek mówię na głos Piątka Buław.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie!

"Czas nie stoi w miejscu. Nieważne jak kurczowo go trzymasz, on i tak ci ucieknie..."
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości