Skorpion
#21

A ja bym powiedziała ze u mnie sprawdza się to:
-Skorpion natomiast się broni, gdy czuje się zaatakowany,
-Skorpion nigdy nie zapomina doznanych krzywd ł urazów, choćby je wybaczył. Ma jednak także dobrą pamięć dla wyświadczonych mu przysług i dobrodziejstw.
-Dowcip Skorpiona jest zaprawiony gryzącą ironią i sarkazmem, ich gryzące kpiny mogą niejednego głęboko dotknąć –…… dokładnie jak cos powiem w zartach to ktoś zaraz na mnie patrzy jak by chciał mnie zabić :violence-rapidfire: 
-Skorpion potrafi być dla przyjaciół wspaniałą podporą. Może w tym celu zmobilizować w sobie olbrzymie rezerwy sił i wykazać bezprzykładną energię, ofiarność, bezinteresowność, jeżeli zajdzie ku temu potrzeba - …..ale tylko jak wiem ze ten ktoś jest tego wart.
-Jeżeli Skorpion jest czymś zainteresowany, będzie walczył do ostatniego tchu, do ostatniej szansy - …..dokładnie jak mi na czyms zależy to mecze tyle aż to osiągnę, nie przyjmuje do wiadomości ze już nic nie da się zrobic
-Skorpion mało dba o honory i zaszczyty. Lepiej niż inni zdaje sobie sprawę, że są one ułudą, że lśnią mamiącym blaskiem - ….szczera prawda, my skorpiony wiemy ze cos innego jest ważniejsze (osiagniecie celu/sprostaniu zadania) nikt nie musi nas chwalić, bo sami znamy swoja wartosc
-dziewczęta ze Skorpiona wywierają szczególnie silne wrażenie na mężczyznach o charakterach miękkich, na typach łagodnych, zniewieściałych, trochę niedołęgach. Tymczasem tęsknią za bohaterem - ……no to się dowiedziałam ale tez cos w tym jest, za to zdecydowanie nie podobają mi się zniewieściali mezczyzni i niedołęgi, od takich uciekam
Co do tych złych cech to z niektórymi się nie zgodzę….
Lady fajna charakterystykę Skorpiona przytoczyłaś.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości