3 mieczy
#34

Dla mnie osobiscie, karta ta w jednym zdaniu opisuje sytuacje w ktorej musimy, czy powinnysmy sie kierowac rozumem, ale serce mowi co innego. Dlatego byc moze laczy sie ona z cierpieniem emocjonalnym, a na wiekszosci rysunkow pokazane jest przebite serce. W sytuacjach, w ktorych nalezy wyciszyc emocje i zachowac zdrowy rozsadek, nie musi stanowic ona zlej wrozby, zalezy od kart dookola. Oczywiscie to sa bardziej sprawy zawodowe czy zwiazane z praca naukowa niz sercowe.

W milosci, w zaleznosci od sytuacji, ale dla mnie stanowi bolesny emocjonalnie wybor. Moze pokazac sie po stronie osoby ktora mysli nad odejsciem, choc wciaz ja lacza z dana osoba uczucia, acz rozpoznaje na poziomie racjonalnym, ze ten zwiazek nie jest dla niej dobry. Przyczyna odejscia moze byc inna osoba, ktos do kogo cos czujemy, a jednak rozsadek nas trzyma przy drugiej. Dla mnie nie zawsze oznacza zdrade,  ale w wlasnie konflikt na poziomie emocjonalno-racjonalnym.

Tez mi sie kojazy w niektorych sytuacjach ze Sprawiedlioscia a w innych z Wieza. Ale moze to taka karta pomiedzy? Cos nami wstrzasnelo (XVI) a teraz racjonalnie decydujemy co z tym zrobic dalej (VIII lub XI).

Tak w jasniejszym swietle:
   
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości