Małe arkana - zawody
#14

Cytat:Myślę, że wszystkie karty mogą odpowiedzieć na pytanie o zawód i miejsce. Na przykład 2 kielichy mogą pokazywać miejsce związane z:
- wodą
- kieliszkami
- spożywaniem płynów (kawiarnia, drink bar, itp)
- zakochiwaniem się (miejsca które nadaja się na romantyczną randkę)
itp...

Podobnie 10 denarów może pokazywać zawód związany z podstawowym znaczeniem karty Na przykład dla mnie mógłby to być:
- zawód związany z zarządzaniem dużym majątkiem, pozyskiwaniem majatku albo po prostu wykonywany tam, gdzie znajduje się duży majatek (np w banku)
- zawód związany z uprawą ziemi na dużą skalę, kopalinami, to może być wszystko co kojarzy się za zywiołem ziemi na dużą skalę (stacja benzynowa, las, zakłady drzewne...

Katarynko dziękuję Ci pięknie Kwiatek za odpowiedź na moje pytanie. Wiele mi to rozjaśniło, trzeba też często brać kartę do ręki i zobaczyć co ona tam ukrywa. Warto też się poradzić naszej intuicji, z czym dana karta się nam kojarzy i zapisywać sobie te skojarzenia. Ważne też jest położenie karty, która jest obok , i co ona też symbolizuje jak robimy rozkład. Na tą niezwykłą naukę potrzeba nam wiele ćwiczeń, jak i cierpliwości, by się nie poddawać jak czegoś nie rozumiemy. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości