6 mieczy
#6

Dla mnie nowe doświadczenie z 6 mieczy, to pozbycie sie problemu , powrot do rownowagi psychicznej, co wyszło w ostatniej mojej próbie interpretacji kart.
Znajoma miała wątpliwości natury zdrowotnej (chodziło o domniemanie ciąży).
Wylosowałam trzy karty, efektem była 6 Mieczy, którą przetłumaczyłam jako próbę ucieczki, odcięcia się od myśli negatywnych, od problemu. Jednak doszłam do wniosku, że w końcu znajoma zdecyduje się iść do lekarza (co sugerowałam), by pozbyć się "ciężaru", który jej leży na sercu.
Tak też się stało, po czym dostałam informację, że nie jest w ciąży i jej obawy były nieuzasadnione, czyli w chwili otrzymania diagnozy lekarskiej, pozbyła się negatywnych myśli, odcięła się od problemu ją dręczącego.
W tym wypadku 6 mieczy pokazała dobitnie pozbycie sie problemu , powrot do rownowagi psychicznej.
Czyli jest potwierdzeniem odcięcia się od czegoś, poprawy sytuacji psychicznej i nowego spojrzenia na przyszłość, bo skoro już nie dręczy nas obawa przed problemami widzimy świat w bardziej kolorowych barwach. Oczko
Oczywiście może też oznaczać stres, bo przed konsultacją lekarską z całą pewnością on był, ja bym pokusiła się tu o takie stwierdzenie "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło", czyli sytuacja nie najciekawsza zmusiła znajomą do konsultacji lekarskiej, a później okazało się, że efekt nie był tak zły jak przypuszczała i całe szczęście Oczko

Reasumując, na pytanie czy kobieta jest w ciazy wyszla 6 mieczy
czyli jak gdyby karta 6 mieczy ewidentnie zaprzecza ze problem zdrowotny dotyczy ciala. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości