Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie
#11

Uzupełnienie poprzedniego wpisu.
Witam ponownie.
W sprawie poznawania przeróżnych znaczeń symboliki, można spróbować poszukać opracowań uniwersyteckich typu sylabus do prowadzonych zajęć dydaktycznych, np.:
*
"dr A. Lipińska, Analiza treści dzieła sztuk plastycznych"
Bezpośrednni link do pliku DOC:
historiasztuki.uni.wroc.pl/studia/p1/tresc_dziela_sztuki_skrypt.doc
*
"Ikonografia (oprac. dr A. Seidel-Grzesińska, dr Marcin Wisłocki)"
Bezpośrednni link do pliku DOC:
www.historiasztuki.uni.wroc.pl/studia/doc/ikonografia_bibl2008.doc
Można znaleźć naprawdę dość dużo pozycji bibliograficznych tej tematyce poświęconych.
Dokumenty „doc” sprawdziłem na stronie „VirusTotal” i pliki są czyste.
***
Bardzo interesująco zapowiada się następująca strona, niestety płatna...:
http://www.historiasztuki.com.pl/strony/...A-LID.html
Serdecznie pozdrawiam.
P.S.
Pierwszy link do pliku DOC się nie podświetlił, jednak jego skopiowanie do paska adresu przeglądarki internetowej działa prawidłowo. Dlaczego tak się dzieje, nie mam zielonego pojęcia... Pozostaje mi za ów stan rzeczy przeprosić.
Marzyciel.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Antares - 03-04-2012, 19:15
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Marzyciel - 24-04-2017, 19:29
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Dąbrówka - 27-04-2017, 10:26
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Barbara - 27-04-2017, 23:51
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Marzyciel - 27-04-2017, 17:48
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Marzyciel - 27-04-2017, 22:25
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Dąbrówka - 28-04-2017, 07:37



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości