Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie
#1

Posiadam od kilku dni Lo Scarabeo Tarot.zwróciłam uwagę że często w niektórych kartach pojawiają się sukcesywnie pewne symbole.Szukałam na forum by się dowiedzieć co znaczą,nie udało mi się więc postanowiłam założyć ten temat.A więc jak zinterpretować w kartach:
-Orzeł
-Ryba
-Jaszczurka zjadająca swój ogon i nie tylko
-Wąż(cobra,zjadający też swój ogon ,nie zawsze)
-Smok wyłaniający się z wody
-Byk
-Gołąb
-Żółw
-Łabądź
-Bocian(albo czapla)
-Pentagram normalny i odwrócony(biały i czarny)
-Kwiaty róża i lilia
-Koń
itp.
Królowa mieczy i król mieczy trzymają ucięte głowy
Są to tak znaczące symbole że praktycznie od razu się rzucają mi w oczy.Jest również wiele innych interesujących mnie symboli Tarota.Może ktoś doda coś więcej od siebie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Antares - 03-04-2012, 19:15
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Marzyciel - 24-04-2017, 19:29
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Dąbrówka - 27-04-2017, 10:26
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Barbara - 27-04-2017, 23:51
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Marzyciel - 27-04-2017, 17:48
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Marzyciel - 27-04-2017, 22:25
RE: Co znaczą symbole roślin i zwierząt w Tarocie - przez Dąbrówka - 28-04-2017, 07:37



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości