Inicjacja Reiki na odleglosc
#28

Zib napisał(a):
Suna napisał(a):dziekuje Zib za poswiecenie czasu, oczywiscie czytalam teksty Miriam i Krystyny, jednak ciagle nie wiem czy mozna byc inicjowanym na odleglosc czy nie Uśmiech ale mysle ze dam sobie spokoj z zameczaniem otoczenia i poprostu poprosze o wytlumaczenie owej Mistrzyni Uśmiech
dziekuje bardzo Uśmiech
Czy już wypada prosić Cię o małą relację co na temat inicjowania na odleglość powiedziała Mistrzyni?


Oj juz dawno tak, hehehe jakos mi to wylecialo, badz uznalam za malo wazne
Zatem bylo tak:
Mistrzyni owa podala cene nr telefonu i nawet skype. Oczywiscie umowilysmy sie na spotkanie na skype, Mistrzyni (hmmm nie bardzo w moim guscie pod wzgledem etycznym) opowiadala mi jak mozemy sie umowic sie na inicjacje na odleglosc, nawet nie musze byc na skype w tym czasie, na moje pytanie ze Piotr Gorski kategorycznie uwaza ze nie istnieje mozliwosc inicjacji na odleglosc, powiedziala ze "oczywiscie ze istnieje" (hmmm). Nastepnie rozmowy przebiegaly na tematy feng shui i kartomacji (tu Mistrzyni zasypywala mnie pytaniami do kart i obrzadkow magicznych), w kazdej rozmowie bylo przypomnienie o wplacie mojej na jej konto, a ja poprostu z sily mi nieznanej tej wplaty nie robilam. Po czym Mistrzyni chyba naprawde sie zdenerwowala, bo wyslala mi na telefon sms, a nawet pokusila sie by puscic sygnal, oczywiscie dotyczylo owej wplaty, i tak juz mnie to zezloscilo, ze bynajmniej nie spieszylam sie z zaplata. Mistrzyni opowiadala jeszcze jak to jest cudnie, po inicjacji i jak mi wyrosnie ziarenko fasoli. Coz inicjacji nie bylo, kupilam lawende w doniczce i mi uschla, chyba nie nadaje sie do hodowania roslinek, a moze Mistrzyni czar rzucila Oczko

Ot i cala opowiesc. Mistrzyni jak sie pojawila, w moim zyciu takoz i zniknela Uśmiech

U nas sa szkolenia reiki, jednak jakos nie jestem przekonana :/

Moze kiedys przyjdzie czas, a moze nie jest to moje powolanie Uśmiech

Teraz w kazdym badz razie robie kolejny kurs zawodowy, wielce ciezki dla mnie, bo zupelnie nie moj temat, jednak musze zrobic zeby moc robic to co sobie zaplanowalam, a reiki mam w postaci ksiazek, narazie leza na polkach Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości