Inicjacja Reiki na odleglosc
#55

Ja nie znam się na reiki , ale czasami tez ogladam Piotra i innych i wydaje mi się byc sypatycznym facetem .nie wiem na czym to polega , ale dlaczego nie uwzglednic zdolnosci jakie ludzie posiadają sami w sobie , zdolnosci wrodzone , które nie potrzebują kursów , inicjacii na mistrzów itd.
Skoro zrobił tego mistrza w rok jak piszecie to moze ma własnie takie zdolnosci .Jak mozna oceniac człowieka jak się nie miało z nim do czynienia i się jego nie zna.
Poza tym moje zdanie jest takie , ze jedni ludzi wpływaja na nas pozytywnie i chcemy z nimi przebywac , inni natomiat wręcz nas odpychają.
Dlatego uwazam , ze nie wszyscy wszystkim mogą pomóc i tak może byc w prztypadku Piotra.Jezeli nie jestesmy otwarci i nie wierzymy , ze cokolwiek nam pomoze to wątpię , żeby Piotr , czy kto inny dotarł do Nas i nam pomógl. Tu jest potrzebna wiara nasza w kogoś , lub coś , ze nam pomoze.
Jeszcze jedno to , ze jest młody to tez nie znaczy , ze nie moze miec zdolnosci.
Jezus mając 12 lat był na tyle dojrzały , ze zdumiał swoją mądrością uczonych , a w wieku 13 lat głosił i nauczał o miłosci i wybaczaniu , czyniąc przy tym rózne cuda.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości