Inicjacja Reiki na odleglosc
#60

Kilka najintensywniej inicjujących "na odległość" mistrzyń ma w swojej linii przekazu taki ciąg Bogusław Waśkiewicz < Krystyna Włodarczyk Królicka, podczas gdy mistrz Waśkiewicz, stary, doświadczony reikowiec, z dumą i otwarciem prezentuje swoje dyplomy <!-- m --><a class="postlink" href="http://waskiewicz8.pl/o_mnie_dyplomy_reiki.php">http://waskiewicz8.pl/o_mnie_dyplomy_reiki.php</a><!-- m --> na których widnieje nazwisko jego mistrzyni Wiesławy Kwiatkowskiej...
Spytacie - "no to co"?
No to, że moze warto zastanowić się dlaczego wybrany przez was mistrz tak bardzo rozmija się z prawdą?
Albo wpisuje na dyplomach (tez w linii przekazu) nazwisko Wanii TWAI - gdy pani żyje, mieszka i nazywa się TWAN !!!
O czym świadczy takie niechlujstwo?
O szacunku dla ucznia???
O uczciwej, rzetelnej pracy?

Nie zapominajmy o "dziedzictwie" Reiki:

Cytat:今日丈けは :

怒るな ,
心配すな ,
感謝して ,
業をはけめ ,
人に親切に .
朝夕合掌して心に念じ ,
口に唱へよ .

心身改善 .
臼井霊氣療法 .

肇祖 ,
臼井甕男 .

Shōfuku no hihō,
Manbyō no reiyaku.

Kyō dake wa:

Okoru na,
Shinpai su na,
Kansha shite,
Gyō wo hakeme,
Hito ni shinsetsu ni.
Asayū gasshō shite kokoro ni nenji,
Kuchi ni tonae yo.

Shinshin kaizen.
Usui Reiki Ryōhō.

Chōso,
Usui Mikao.


The secret art of inviting happiness,
The miraculous medicine for all diseases.

At least for today:

Do not be angry,
Do not worry,
Be grateful,
Work with diligence,
Be kind to people.
Every morning and evening, join your hands in meditation and pray with your heart.
State in your mind and chant with your mouth.

For improvement of mind and body.
Usui Reiki Ryōhō.

The founder,
Mikao Usui.

Taken from Wikipedia, the free online encyclopedia, search: Reiki

W polskim tłumaczeniu:

Właśnie dzisiaj, nie złość
Właśnie dzisiaj, nie martw się
Bądź wdzięczny za wszystko
Pracuj uczciwie
Szanuj wszystkie żyjące istoty


Z zaleceniem, by dwa razy dziennie - rano i wieczorem, z rękoma w geście gassho, wypowiadać te słowa...

Kumczo, myślałam nad tym co napisałaś...
Nie porównywałabym Dacjusza do młodego Jezusa... Oczko
Ale kiedy wspomniałaś o tym, że w wieku 13 lat nauczał w świątyni, to ja przypomniałam sobie, że tylko jeden raz wpadł w wielki gniew - gdy z tej świątyni wyrzucał kupczacych... Ok

I na koniec - cytat z Buddy:
Cytat:"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swoim autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym."

Nikomu nie chcę narzucać własnego punktu widzenia!
Ale wszystkim życzę by mieli chęć do długiego sprawdzania i wybrali to, co przyniesie im i innym pożytek
Buźki


NAMASTE!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości