Wibracja Dnia Urodzenia
#48

Opisy są ogólne, odnoszące się do liczb i ich symboliki, więc w tej kwestii zgadzam się z tym co napisała Izyda. Ponadto pamiętajmy, że nie chodzi o to by rozpisać dni od 1 do 31, bo liczby redukują się. I tak: od 1 do 9 sprawa jasna, potem mamy redukcję 10/1, 11/2, 13/4,14/5,16/7 i teraz to jest wyzwanie bo oprócz imienia jest mnóstwo innych wibracji - nazwiska, data urodzenia przede wszystkim itd. Do tego liczby karmiczne. Zobaczcie w tym przykładzie:

Osoba urodzona 10 dnia miesiąca to nie tylko te cechy, które tu przytoczono, ale może 1? 
Osoba urodzona 16 dnia miesiąca ma karmę miłości, ale przecież mamy też 7 z podsumy... itd. itd. Pytanie jak i kiedy karma się realizuje, czy się ja odrabia, to jest temat rzeka Uśmiech 
No i cała reszta liczb w portrecie. Więc jest tego sporo. 

Natomiast zgadzam się, że ogólny opis liczb i ich znaczenia tutaj przytoczonego jest ok, choć w uproszczeniu, ale odnosi się do znaczenia liczb ogółem. Warto go znać kiedy uczymy się podstaw numerologii i Tarota również, tam też mamy archetypy.
[/quote]

Coś w tym jest Uśmiech Urodziłam się 10 i cechy się zgadzają tak w 70-80% ale i kilka cech z 1 bardzo do mnie pasuje Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości