Wibracja liczby 26
#1

Dwadzieścia sześć
---------------------------------------

26 - 26 to zdrowotnie raczej daje problemy z układem sercowym w oparciu o ciśnieniowo krążeniowe historie niż alergie, choć może dawać skłonność do problemów gardłowych z powikłaniem na serce
- jest to szczególna wibracja wskazująca na dobry czas na załatwianie , podejmowanie działań w celu rozwiązania, negocjowania. Mówiąca o zamianie naszego zamiaru, zamysłu w materie czyli materializacja naszych zadań.
26 ona wnosi cierpienie bo to karma miłości to taka droga po różach z kolcami do sukcesu , ale nogi poranione do krwi
- jest troszkę trudniejsza wibracja jeśli chodzi o budowanie związków, budowanie układów emocjonalnych ale do realizowania siebie na planie zawodowym jest wibracja fenomenalną. Ona tylko uczy wytrwałości w dążeniu do celu.
26 – jako składowa 8 – wibracja karmiczna, karma miłości. To może tez wskazywać na to, że wszelkiego rodzaju poszukiwania miłości przez „M” a nie chwilowych fascynacji. I 2 i 6 jest wibracja która tworzy potrzebę związku, związku opartego o miłość „my wobec naszej miłości i rodziny – to jest ta nasza 8.
- poukładanie w życiu
------------------------------------------------

Dwadzieścia sześć w drodze życia

- 26 – karma miłości – Zycie uczuciowe „ nie po płatkach róż tylko po łodygach z kolcami”. Łatwiej się realizować w materii. Osoba posiadająca ja w drodze życia łaknie tej miłości a kiedy obdarza ta miłością to zapomina o sobie.
- przeznaczenie – nie tyle osoba musiała się pojawić na drodze innej osoby co ta inna osoba na jej drodze życia/ Być może jest to osobie potrzebne do wypełnienia karmy miłości.
-------------------------------------------------

Dwadzieścia sześć z dnia urodzenia

26 z dnia urodzenia – ma potęgę , ma charyzmę bo ta 8 sprawdza, jak się na cos uprze to nie ma takiej siły żeby tego nie dokonać.
- karma miłości
----------------------------------------------------

Dwadzieścia sześć – w cyklach

26 w cyklu – karma rodziny, miłości (8) ale tu są zaznaczone historie, które mówią, że „ moja rodzina to nie tylko ja”.
================================================
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości