Wibracja liczby 27
#9

Dziewczyny 27 to rzeczywiście liczba, która daje trudności w związkach. Masz rację Lady. Natomiast wartu tu uściślić, że zgodnie z Kronikami Kaszy te 27 odnosi się do:
- Głównej wibracji 9 z 27
- Osób urodzonych 27 dnia miesiąca
- Liczby, która jest ukryta w imionach, np. Monika, Martyna, Patryk, Sebastian lub nazwiskach

I to jest tak jak kiedyś gdzieś pisałyśmy, e tacy ludzie np. 9/27 z drogi życia są często milionerami czy ogólnie dobrze im się wiedzie w życiu. To też często stare dusze, z dobrą intuicją, mądrością, co sprawdza się w interesach. Ponadprzeciętnie inteligentni, zwłaszcza jak mają w cyklu 27 - choć nie wszyscy Oczko To dar i ogromne utrudnienie mieć to 27. Bo 27 właśnie... często mają złożone przysięgi i śluby z poprzednich wcieleń.

To jest mega ciekawy temat, że ja robiłam portrety wielu osób i często osoby urodzone 9. dnia miesiąca maja trudności w związkach i są porzucane. 9 jako dzień urodzenia to często osoby ze ślubami czystości i ubóstwa i nawet kiedy chcą to te związki nie wychodzą, a w pracy mimo chęci nie ma sukcesów finansowych. Ale nie zawsze, bo może być i tak, że właśnie podwibracja 27 daje sukces finansowy kiedy mamy starą duszę np. i inne, sprzyjajace wibracje - to jest zależne od osoby. 

9 przyciągają trudnych partnerów. Trzeba sprawdzić czy są jakieś śluby poskładane, bo człowiek tego nie pamieta. Wogóle wiele osób urodzonych 9. dnia miesiąca kiedyś żyło w zakonie, były wierne ślubowaniom. One cały czas są aktualne. Trzeba to oczyścić, zdjąć takie śluby.

Też mając 27 w portrecie trzeba sprawdzić czemu ktoś nam się podoba, ciągnie nas do niego, bo może być tak, że taka osoba źle nas traktuje a nie uwolnimy się. To jest wskazówka by poszukać przyczyny. 

27 daje takie trudne związki, ktoś nas właśnie źle traktuje, porzuca, kochamy mimo to. Ale zawsze trzeba to sprawdzić z innymi liczbami, można mieć do tego też np. 11 karmiczne lub 16 i wogóle tu jest ciężko z miłością wtedy.

Mam teraz swój gabinet wróżki, numerologię itp. więc jeśli ktoś chce sprawdzić czy ma te śluby i obciążenia to zapraszam Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości