Diety i inne sposoby na szczupłą sylwetkę...
#96

Nigdy nie musiałam się borykać z nadwagą. Natomiast najlepiej czuję się w niższej wadze, także gdy przybrałam 6 kg, postanowiłam coś zrobić. Nie miałam nigdy żadnego doświadczenia z dietami. Wybrałam dietę 1000 kcal. Wydawała mi się najprostsza, bo wymagała pilnowania kaloryczności produktów, nic więcej. Szybko okazało się, ze to nie takie proste. Oprócz pilnowania kalorii, trzeba było dobierać produkty tak by były niskokaloryczne, by oszukać głód. Miseczka startej marchewki, jabłko, suszone owoce. Polecam zakup specjalnej wagi, są kody i łatwo policzyć ile jaka potrawa ma kalorii. Założyć zeszyt i skrupulatnie zapisywać co zjedliśmy w ciągu dnia.Jeśli chodzi obiady ratowałam się zupami jarzynowymi i gotowanym ryżem. Wytrzymałam na tej diecie 5 miesięcy, po spadku wagi o 6 kg zaczęłam stopniowo zwiększać liczbę kalorii. O około 200 kcal na miesiąc. Także do 8 miesięcy nie przekraczałam 1600- 1800 kcal. Do dawnej wagi nie wróciłam- minęły już prawie 2 lata, choć już nie liczę kalorii. Dobra rada, podczas tej diety 1000 kcal warto mieć w torebce coś zdrowego do przekąszenia, zdarzają się momenty gdy musimy coś zjeść. Życzę powodzenia w walce ze zbędnymi kilogramami Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości