Świece na każdy dzień tygodnia

Perełko - jestem tego świadoma, że nad sobą należy pracować i szukać równowagi. Często nawet moi znajomi powtarzają mi, że mam anielską cierpliwość do ludzi i nie rozumieją dlaczego trafiam na takich a nie innych partnerów. Jestem spokojna, lubię pisać książki i przebywać wśród natury (lasy, łąki itd.), staram się zrozumieć postępowanie drugiej osoby, ale wszystko też ma swoje granice. Uważam, że nikt nie jest idealny, a ideał to pojęcie względne. Dziękuję za radę - analizowałam już wielokrotnie i nazbyt wiele ciekawostek mi z tego nie wychodziło, zwłaszcza, że moi partnerzy z początku ładnie tuszowali swoje wady, co wychodziło w "praniu" dopiero po wielu miesiącach. Dlatego w tej sytuacji chciałam sięgnąć do magii - by przyciągnąć odpowiedzialnego mężczyznę do mojego życia - tzn. nie chodzi mi o manipulowanie, tylko by nadarzyła się okazja, aby poznać się (jestem przeciwna manipulacjom i wpływom na wolną wolę drugiej osoby). Po każdym kolejnym nieudanym związku zamykam się w sobie po troszeczku. Powoli już mi sił brakuje.

Dziękuję Krystyno za przypomnienie - już utworzyłam "post powitalny". Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości