Świece na każdy dzień tygodnia
#70

A ja słyszałam ,że we wtorek pali się świece czerwone jako symbol miłości bądź jej przyciągania co o tym myślisz Suna?Uśmiech Powinno się je palić tak aby dopaliła się cała do końca i broń boże nie zgasła bo rytuał nie udany, a poza tym można również palić po dwie jeśli myślimy o określonej osobieUśmiech

I to co pamiętam ktoś mi kiedyś mówił,że czerwonych świec nie można palić gdy ktoś w pobliżu jest chory bo to wzmaga chorobę!
Kierunek dymu:
Północ – by osiągnąć cel będziesz musiała się jeszcze napracować,
Południe – sukces przyjdzie nagle i z mocą,
Wschód – uzbrój się w cierpliwość i przemyśl sprawę jeszcze raz,
Zachód – potrzebujesz dystansu, więc oczyść swoje myśli i nie podchodź do sprawy zbyt emocjonalnie
Płomień świecy:
Silny – magia działa w kierunku spełnienia twego pragnienia,
Słaby – jeśli oczekujesz spełnienia pragnienia magię trzeba powtórzyć, ponieważ istnieją przeszkody na drodze do spełnienia,
Kolorowy – jeśli płomień przybiera jakiś określony kolor (patrz – kolory świec) duch chce ci przekazać znaczenie koloru.
Oto kilka przydatnych uwag związanych z rytuałem magii świec:
- rzucając nowe zaklęcie używaj zawsze nowej świecy,
- siarka i fosfor są używane w magii destrukcyjnej więc nie odpalaj świecy zapałkami,
- jeśli świeca nie wypali się do końca, tylko sama zgaśnie to nie zapalaj jej na nowo!!!- musisz powtórzyć rytuał albo wszechświat odrzuci spełnienie twojego pragnienia.

I takie coś również znalazłamUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości