Świece na każdy dzień tygodnia
#89

oj! Suna! nawet zdjęcia nie mam jeszcze ...

i nie chciałam Cię wykorzystywac do rytuału ... dziękuję serdecznie za zaoferowanie pomocy!

sprawa wygląda tak ... jestem księgową ... w UK pracuję w opiece z autystycznymi dziećmi ...
w sumie w UK nie uznają polskich papierów chyba, że są międzynarodowe ... za moich czasów takie międzynarodowe certyfikaty nie funkcjonowały w Polsce ...

próbowałam się dostać do księgowości w Uk ale ... nie mogę dostać roboty w księgowości bo ... nie mam praktyki w księgowości w UK ... a nie mam praktyki w księgowości w UK ... bo nie mam praktyki w księgowości w Uk ... itd ... czyli Paragraf 22 ... jak to mówią Anglicy Catch-22

chciałam się przenieść do księgowości ... upatrzyłam sobie szanowaną firmę ... chciałam się tam zgłosić nawet na bezpłątną praktykę / jak staż .. zaoferować im, że przez kilka miesięcy porobię coś u nich za darmo, żeby zdobyć referencję ... no i jak napisałaś o tym rytuale na jutro to pomyślałam sobie, że to da mi kopa, żeby w końcu im taką moją ofertę przedstawić ...
co Ty na to???
wtedy gdybym ja już zrobiła krok ... najwyżej za miesiąc Ciebie poprosze o pomoc ... jeśli będzie konieczna Kwiatek
w każdym razie dzięki Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości