Świece na każdy dzień tygodnia

Suna napisał(a):jutro sobota dzien pod patronatem planety Saturn, ktora jest odpowiedzialna za zamykanie i zakanczanie spraw takich jak, nieszczesliwa milosc, choroba, pokonywanie przeszkod, pomaga nam w ochronie, obronie psychicznej, rowniez ten dzien i zwiazane z nim rytualy mozna zastosowac do odnalezienia zagubionych przedmiotow i UWAGA ludzi (sprawdzone), do oczyszczania najlepszy czas, to gdy ksiezyca ubywa, razem z nim odchodza wszystkie negatywne energie o ktore prosimy w rytualach magicznych
swiece jak w kazdym przypadku smarujemy olejkiem o zapachu piolunu, szalwi, orzecha, mirra, czarny mak wszystko w zaleznosci jaki rytual odprawiamy, pamietajmy ze olejki zapachowe wzmacniaja sile dzialania rytualu
na odprawianie rytualow w sobote palimy swiece czarna
[Obrazek: d868d8ebbe532ffa65001755b5d9548d.jpg]

P.S.Jutro ide do pracy wiec pisze dzisiaj, bo z wami spotkam sie wieczorem jak mi sie uda, bo wieczorem mam klienta wiec bede pozno Uśmiech

Witaj,
a czy mogę zapalić taką świecę około północy(o tej wracam z pracy a jestem w niej cały dzien w sb). I czy musi się wypalić do końca? Jeżeli chcę przerwać niespełniona miłość to czy napisać imię tego wybranka? I jaki olejek mogłabym zakupić by rytuał zadziałał w moim sercu i to odeszło?
Pozdrawiam

Dum spiro, spero,
Piękna kobieta to uśmiechnięta kobietaUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości