Świece na każdy dzień tygodnia

Suna napisał(a):
yoanna napisał(a):Suna ... ja też mam pytanko do Ciebie ...
jaki rytuał mi pomoże w odnalezieniu zguby ( zwierzątka ) ?
rzadko robiłam rytuały więc i moja wiedza na ten temat jest bardzo skromniusia.

yoanna kiedy zginelo ci zwierzatko?
co w tym kierunku zrobilas?
jezeli chcesz pomoge ci je odnalezc, w tym celu potrzebuje zdjecie zwierzatka i jak sie nazywa i date urodzenia, podam ci maila na PW jezeli jestes zainteresowana - usluga nieodplatna

oj ... nawet się tego nie spodziewałam, naprawdę bardzo dziękuję ... Kwiatek Buziak
zrobiłam wszystko co w mojej mocy i ... nadal robię ... dzisiaj np. delikatnie mówiąc weszłam a raczej przeskoczyłam siatkę na teren strzeżony z-du uzdatniania wody ( nieopodal mnie );
ogłoszenia wiszą wszędzie : na drzewach, tablicach informacyjnych, wrzucałam do skrznek pocztowych;
poinformowałam wszystkich spotkanych mi ludzi łącznie z proboszczem, sprzedawczynie w sklepach, poczcie; weterynarzy ... każdego dnia ( oprócz dzisiejszego ) pokonuję prawie 5 km;
i .. jak kamień w wodę; potrącenia autem na pewno nie było bo tu gdzie mieszkam taki dziwny obyczaj panuje, że niestety zwierząt przejechanych samochodem nie zabierają z ulicy ...

jest tylko jeden problem... nie znam jej daty urodzenia... koteczka ma około 2 latek a może i mniej ... adoptowałam ją ...

z utęsknieniem czekam na info od Ciebie na priv...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości