Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie
#27

Gosiu, dziekuje ci kochana jeszcze raz. TAAAK!!! to te karty!!!! juz je zamowilam !!!! juz leca z Ameryki!!!! SWIETNY AVATAREK!!!! Milo cie znowu widziec. Ten jest lepszy, bardziej CZARODZEJSKI Lol

Sanno ! Mema!widze,ze jestescie na dobrej drodze....za jakis czas nagle stwierdzicie, skad mi sie tyle tych talii wzielo. Sanno ktoregos dnia zrobie liste talii, ktore posiadam. Sama jestem ciekawa jakie mam i ile Lol Jak bede miala mozliwosc to je tez pokaze, ale wydaje mi sie ,ze nie mam jakich nadzwyczajnych...wszystkie sa dostepne i do kupienia. Ta talia , o kt ra pytalas , Sannus, jest taka droga , bo to jest stare wydanie, antyk, z 1906 roku. Nawet pytalam moich PSYCARD - najpierw o te za $399 czy uda mi sie je kupic. Odpowiedz wyszla NO czyli NIE. A z moich wloskich kart wyciagnelam na to samo pytanie karte "Rozrzutnosc". Zaproponowalam sprzedawcy $50 i..oczywiscie mi odmowili. Oni ich nie sprzedadza za mniej niz $350. Bardzo mnie korci zeby je kupic, bo moglabym zaszalec i poprostu zrobic sobie taki prezent ale to glupota! Wloskie karty mi powiedzialy, ze to rozrzutnosc. Zapytalam moje PSYCARD o te drugie w lepszym stanie, bo malo zniszczone za $799...tez mi od powiedzialy NO,ze ich nie kupie. Coz ...nie mozna miec w zyciu wszystkiego. Cieszy mnie juz sam fakt, ze je wreszcie znalazlam. To wszystko dzieki tobie Gosiu. Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości