Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie

Safira napisał(a):
Lisander napisał(a):czekaja na swoj czas, boje sie ich na razie.

Sądząc po opisie Twojej aktualnej sytuacji życiowej z innego wątku - ten czas powoli się zbliża.

Nie da się obcować ze złem będąc na szczycie. Te karty będą Cię ciągnąć w dół, na samo dno. A jak się już przyzwyczaisz do wibracji cienia, będziesz mógł po nie sięgać - bez strachu.

Ale rób sobie, co chcesz. Początkujący zawsze mają swoje zdanie, a przemawiają do nich tylko doświadczenia odbyte na własnej skórze.


Karty leza gleboko w szufladzie, mialem je w reku moze dwa razy; podobaja mi sie. Sa mroczne, ale czy zle? nie wiem... w kazdym razem czekaja na swoj czas, nie spodziewam sie ze nadejdzie on szybko, a moja obecna sytuacja zyciowa tylko mnie od niego oddala. Jestem poczatkujacy w praktyce wrozenia, karty posiadam od ponad czterech lat i troche o nich wiem. Dlatego niespieszno mi do doswiadczen jakie zaoferowac moga talie takie jak ta. No i naleze do tej kategorii poczatkujacych ktorzy maja swoje zdanie, ale bardziej licza sie ze zdaniem doswiadczonych.

Prosze zbyt pochopnie mnie nie oceniac, posiadam ODROBINE zdrowego rozsadku Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości