Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie

Marika+ napisał(a):
miriam napisał(a):Dzisiaj niespodziewanie zakupiłam Boskiego Tarota. Wracałam z kawiarenki i zauważyłam na pasażu nowy" Dom książki " Spytałam , czy mają książki o Tarocie. Pani poinformowała mnie , ze tylko jedna pozycję i to był właśnie zestaw( Karty i książka)Boskiego Tarota Rotfl Rotfl Będzie to moja osobista talia. Uśmiech

Gratuluję Buźki Oklaski
Ja też od pewnego czasu je mam, najpierw jakoś tak nie mogły się zadomowić (lub ja z nimi nie mogłam wejść w symbiozę), a teraz są naprawdę niesamowita. czytelne i takie współpracujące.
Leżały cierpliwie, przyglądałam się nim i dalej wróżyłam PKT, jakoś tak nie dały się te nowe karty ujarzmić Rotfl
Teraz uległy asymilacji ze mną i zaczynamy się dogadywać, przyznam, że są bardzo intuicyjne i jak dla mnie po patrzeniu na nie tworzy się w myślach jakaś historyjka obrazkowe.
Jest początek i koniec- Głupiec wspina się jakby, pokazuje, że jego droga wiedzie przez WA, a Świat zamyka, pokazuje całą drogę, jako przeszedł Głupiec. Uśmiech
PKT obszem były też bardzo czytelne, ale teraz wydają się takie "zwykłe" a BT dają taką poświatę tajemniczości i zagadki.

Przyzwyczajam sie do niej . Wczoraj wyciągnęłam karty na moj sen i były całkiem trafne Uśmiech

Le Stelle napisał(a):Miriam, gratuluję zakupu! nawet nie wiedziałam, że w księgarniach można kupić sobie talię Oczko
.

Też sie zdziwiłam. Zapłaciłam 119 zł . Chyba to normalna cena . Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości