Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie
#81

jak drukuje? - otóż zapisane na kompie karty wsadzam kolejno do Worda.. tam nadaje im odpowiedni dla mnie rozmiar.. na jednej stronie Worda będzie więc kilka kart.. następnie drukuję karty całymi stronami Worda... po czym każdą wycinam ..
Włączam laminator oraz przygotowuje w tym czasie folię do laminowania.
Do jednej takiej folii wejdzie również kilka kart (wszystko zależy od wielkości karty) . Wsadzam w laminator i po chwili mam już stronę cała wylaminowana .. Wycinam poszczególne karty - są twarde , fajne i napewno na długo starczą..
Papieru można użyć różnego od zwykłego dodając później pod spód nakładka do takiego do foto.. I tak i tak robiłam
Z papieru foto jak się zlaminuje są naprawdę super ale i te drukowane na zwykłym z podkładka są całkiem całkiem, lecz nieco miększe więc wygodniejsze do tasowania.
Cała prawda jest w tym, że taniej wychodzą a i oczywiście trzeba mieć czasu nieco na taka zabawkę..
A ja mam Uśmiech

Zib pewnie ze laminowanie jest dla mnie - dla większej trwałości.. ale wiem jedno dobra talia kart nieźle kosztuje - a na naukę są bardzo dobre i takie własnoręcznie zrobione..
pozdrawiam Uśmiech miłego popołudnia
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości