#16

Jestem ryba z marca, u mnie się tak średnio to sprawdza Uśmiech też 1 numerologiczna to może dlatego... Zdecydowanie mam bardzo silny charakter i jestem pewna siebie, raczej daleko mi do nieśmiałości. W pracy mierze wysoko i patrzę głównie na pieniądze resztę jestem w stanie przetrwać xD Jestem bardzo energiczna i gadatliwa osoba. Moi znajomi to głównie osoby z ognistych znaków i powietrznych... Nie cierpię innych ryb (szczególnie z lutego - bo są właśnie identyczne jak w opisie, takie zamulone i nie myślące w ogóle logicznie), jeszcze ujda ryby z końcówki marca.. Ani raków nie lubię, bo są powolne i takie trochę rozlazłe Język a skorpiony to wiadomo wolę się trzymać z daleka.. A ziemne znaki za nudne dla mnie. Fakt jedynie, że jestem bardzo niezdecydowana, wrażliwa, kreatywna i mam dobrą intuicję i często jestem naiwna i czasem zagubiona, spóźnialska, zapominalska, ale w pracy zoorganizowana i jak coś planuje to jest zaplanowane od A do z, ale często działam też spontanicznie... Uśmiech takie dwie osoby w jednym to są rybki, często o sprzecznych cechach . Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości