Karty Tarota on-line i aplikacje
#75

Tarot online dla nauki.. ok, jest tam wpisane to wszystko co można uzyskać czy to z netu, czy to z książek... jednak nie zastępuję on wizyty u tarocistki, a ja osobiście nie chcę mieć do czynienia z osobami, które są aż tak bardzo podatne na sugestie, że zwykła aplikacja jest wstanie ich zadowolić .... wystarczy mi ta świadomość, że ja sama kiedy rozkładam karty, mam również sugestywny wpływ na drugą osobę. Tego typu aplikacje powinny mieć ograniczony dostęp, może wykupowane jako narzędzie do nauki dla kogoś, kto uczy się łączyć karty, obcować z nimi, poznaje znaczenia tarota itp. Smuci mnie to, że mój czas, moje doświadczenie, moje umiejętności ... mogą być, ot tak, po prostu zastąpione jakąś bezduszną aplikacją, za nią nie stoi człowiek, a znaczenia i opisy kart pasują do każdego pytania... wg. mnie, nie tym jest Tarot i nie na tym polega jego odczytywanie, takie trochę pójście na łatwiznę ... Ja jak rozkładam karty i odczytuję je, nie wspomagam się tego rodzaju aplikacjami, Ja to Ja i moja energia, moje umiejętności i Mój Tarot, moje karty...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości