Karty Tarota on-line i aplikacje
#73

Przykro mi bardzo, że wyszło iż oceniam ludzi ... Ja wiem, że istnieją pewne energie, pewne niewytłumaczalne dla nas rzeczy i one nas otaczają na co dzień .... ale uważam, że z czegoś to się musi brać, ale jeśli z kart tarota ok, to niech z nich płynie ten przekaz, a nie z czegoś co go tylko próbuje zastępować ...
Są wybitni tarociści, którzy naprawdę mają wielki "dar", ja choć staram się do tej grupy przynależeć, ale czy w takim razie, nie jest to czasem tak, że tu nie chodzi o żaden dar tylko o zwykła wyćwiczoną do perfekcji umiejętność odczytywania kart ... ?? O czym my tu mówimy?, skoro porządnie napisana aplikacja, tak samo może się sprawdzać... To ludzie przypisują jej tę moc, bo w nią wierzą, są podatni na autosugestię i to właśnie chciałam powiedzieć. Są aplikacje z grą w pokera na internecie i ludzie majątek wydają bo wierzą, że w końcu uda się im wygrać... nie zdają sobie sprawy, że to jest jeszcze większe oszustwo niż jakby poszedł do zwykłego kasyna...
Ten mechanizm tarot - online, ma swoje działanie uzależniające i mało tego, korzystają z tego często nie letni, młodzież, co się będziemy tu oszukiwać, więc ja to porównuję do karty XV Diabła ... a jakie to może nieść w przyszłości konsekwencje już chyba sami możemy się domyślać...
Moim zdaniem tego typu aplikacje mają na zadanie uzależniania od kart tarota i korzystania z odpłatnej już usługi ...
Wszystko może mieć swoją moc i wielką siłę, jeśli ty sam temu nadasz taką moc ... a zastępowanie kart tarota aplikacją jest sygnałem uzależniającym... skoro zapomniałaś własnych kart, to widocznie musi być tego jakaś przyczyna.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości