Karty Tarota on-line i aplikacje
#81

Basiu, ty losujesz karty niezaleznie od tego czy sa one dostepne online czy offline. O tym pisalam od poczatku. U mnie przynajmniej losowanie kart ze stron, dziala na takiej samej zasadzie co jak losuje je offline, tyle ze tutaj mam je przed soba, a online klikam palcem na tablecie w karte ktora do mnie wzrokowo przemawia. NIemniej korzystam z nich tylk o przy prostych pytaniach, gdyz jak pisalam kilka razy, w mojej pracy najczesciej opieram sie na rozkladac duzyc, i tutaj nie widze mozliwosci korzystania z nich w formie online.

Oczywiscie nie proboje Ciebei do niczego przekonywac, kazdy ma swoje systemy pracy z kartami, tylko tlumacze Tobie jak to wyglada z perspektywy osoby pracujacej z kartami juz calkiem spory czas a jednak korzystajacej z tych systemow. Fajnie, ze napisalas, ze Twoje podejscie do pewnyc spraw sie zmienia w czasie, i tak czesto bywalo w istorii ludzkosci ze to podejsie sie zmienialo w miare postepu tecnologii. Mysle, ze karty online nigdy nie zastapia kontaktu z wrozka (co zreszta udowadnia jak wiele mamy teraz serwisow gdzie mozemy zadzwonic do wrozki, musi byc na to popyt), czy dla nas wrozacyc posiadania tyc jak to nazwalam "kartonikow", ze nie wspomne, ze ja osobiscie bardzo preferuje i namawiam klientki do wrozenia na skype albo do rozmowy przez telefon, pozostawia to wiekszosci mniej watpliwosci odnosnie przekazu kart. Ale sa, istnieja, i "postepu" nie zatrzymamy, nie znaczy ze musimy zmieniac nasze sposoby.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości