Karty Tarota on-line i aplikacje
#82

Jeśli przestaną drukować "kartoniki tarotowe"... hmmm myślę, że prędzej na kamieniu będę sobie rysowała symbole i z nich wróżyła, niż bym miała się przekonać do jakieś stworzonej przez informatyka aplikacji ... nadal, nie masz wyboru przy losowaniu kart, klikasz, bo nie masz innego wyjścia, nie masz innej opcji (jakoś musisz dokonać tego wyboru), nie wiesz jaka jest następna karta... ja bynajmniej mam w ręku karty i losuję tę jedną z pozostałych, dokonuję rzeczywistego wyboru, nazwijmy to wg jakieś tam energii (bo niby dlaczego ta i nie inna wychodzi karta?) ... a tu jeśli klikniesz ponownie, nasz kolejną kartę, która tam zawsze będzie i nie zależnie od twojego pytania... np. żadna karta nie wypadnie podczas tasowania, nie ma pełnego czynnika przypadkowości, tylko pewne wyliczenia, to jest tylko program, który samoistnie działa, napędzają go kliknięcia i tyle ... żadna ezoteryka w tym nie ma nic wspólnego ...
A jeśli chodzi i postęp technologiczny, to czy właśnie nie za bardzo świat w tym się zagalopował...? zmierzamy do takiej rzeczywistości, którą będzie można porównywać do Martixa?? Różne rzemiosła "wyginęły" z powodu postępu technologicznego, ale czy przez to jest nasz świat lepszy? - nie sądzę, może bardziej wygodniejszy, daje takie pójście na łatwiznę, to tak ... Kiedyś fachu mistrz uczył i często z pokolenia na pokolenie była przekazywana dana wiedza, tego dziś nie ma i dlatego mamy to co mamy skomercjalizowany świat i często o byle jakiej jakości... jako tarocistka nie mogę lub bynajmniej nie powinnam na to przystawać, ponieważ nauka od kart jest inna, zmusza nas do innych działań, a już z pewnością do brania odpowiedzialności za swoje decyzje, wybory.
Też nie mam zamiaru nikogo przekonywać, ale jeśli choć ktoś przez chwilkę się zastanowi nad sensem takich aplikacji to myślę, że zda sobie sprawę do czego one tak naprawdę służą. Na stronach tego typu są reklamy, a takie reklamy umieszcza się zazwyczaj tam gdzie jest największa ilość kliknięć... pieniądz ... "taśmowa wróżba" Tarot na linii (ten, kto pracował w fabryce przy linii, wie o czym mówię).
Dla mnie, nie są one żadną konkurencją, tak jak słusznie zauważyłaś, należy mieć odpowiednią wiedzę, jednak jak sami przyznacie, ludzie korzystający z takich usług jej niestety nie posiadają, a inni na tym żerują ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości