Karty Tarota on-line i aplikacje
#83

Basiu, prosze mi nie mow czy mam czy nie mam mozliwosci bo ja wiem doskonale czy mam czy nie mam. Mam swoj rozum i odpowiedzialnosc, z kart korzystam wiele lat i mam swoje systemy pracy z nimi, tak samo jak Ty swoje Uśmiech
Ja karty odkrywam dopiero po calkowitym ic rozlozeniu. Osobiscie korzystam z tej strony: http://www.freetarot.com/reading/ i ttuaj moge sobie wybrac karte, ale nie czytam ic interpretacji.

Nie mi oceniac, czy nie zagonilismy sie za daleko, bo przyjdzie nam to zobaczyc za wiele lat. Juz wiele razy sie ludzkosci zdarzylo "zagonic" za daleko, ja naprzyklad jako takie widze zaslepienie religia swego czasu w Europie (dajmy na to inkwizycja) teraz fatycznie wiele osob zaslepionyc jest tecnologia. A jednak ludzkosc zyje i z pespektywy czasu oceniac proboje. Ja tylko widze jaka mamy rzeczywistosc i nie mam zamiaru walczyc z nia w tym temacie o ktorym rozmawiamy, bo uwazam to za lekka i nikomu nie szkodzaca sprawe (moze za wyjatkiem kladzacego); z inkwizycja moze i bym walczyla. Jak ze wszystkim ludzie moga cos dobrego dla siebie z tecnologii czy religii wyciagnac (i ja uwazam ze te karty online sa dla mnie bardzo przydatne) a ktos inny moze je wykorzystac, cale szczescie tylko na swoja wlasna, szkode; ale moze i na korzysc¿

Dla osob korzystajacyc bym miala do przekazania tylko jednym Niewatpliwie waznym aspektem jest poruszenie kwestii tego ze tak samo przy wyciaganiu kart na zywo jak i z uzyciem kart nalezy sie skupic, uspokoic emocje, i dalej przystapic do interpretacji. I nadal mysle, ze tak samo moze ktos "nieoprzygotowany" przystapic do kart wycietyc z ganzety, ktore byly kiedy odpowiednikiem obecnyc stron online, i sobie probowac powrozyc i nic z tego nie wyjdzie z racji braku przygotowania; jak i do kart online. I robi to na wlasna odpowiedzialnosc.

W kazdym razie jesli pozwolisz ja zakoncze dyskusje na ten temat Uśmiech

PS: znam niektore wrozki pracujace na portalac wrozbiarskic i pracuja one na tyc liniac uczciwie, wiec tutaj tez nie dyskredutujmy od razu calego interesu. Zwlaszcza ze cyba niektore uczestniczki tego forum pracuja na tego typu portalac.
PS2. Z poprzednic wypowiedzi moic, wiesz ze mam poglady raczej anty-korporacyjne czy anty-kapitalistyczne a sama jestem socjalistka, ale bez przesady to tylko karty online... Nie wybiegamy w tym momencie troszke za daleko¿
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości