Karty Tarota on-line i aplikacje
#84

Nie... ja tylko mam zastrzeżenia do APLIKACJI TAROT - ONLINE... o tym ten temat, nie oceniam pracy innych wróżbitów, z moich wypowiedzi bardziej można wyczytać, że ludzi oceniam, tych którzy korzystają z tych aplikacji i już też mówiłam, że w celu uczenia się, praktykowania to, to jest jedyna dla mnie forma jaka mogę zaakceptować ... Ja nigdy nie korzystałam z tych aplikacji, wolę inną drogą obcować z tarotem, każdy ma swoją. Pytanie tylko czym on jest, czy można tak go nazywać, dalej Tarotem?? taki ma być w przyszłości tarot...? to po co ta cała gadka o intuicji, zdolnościach, jakimś tam darze...?? ezoteryce ... w takim razie tego nie ma...?? aplikacja napisana przez programistę spełnia tę funkcję... nie ma ezoteryki, bo wszystko można napisać w jakimś tam programie ... ? Wszyscy mówią bynajmniej tu na forum, że Tarot to tylko jest jego narzędziem ok, to teraz albo po przez Tarota pobudzasz własną intuicję i odpowiadasz na zadane pytania, myślę, że wówczas to nie Tarot daje odpowiedzi, tylko ty sam i tylko szukasz w kartach potwierdzenia własnych przeczuć, a jak wiadomo, każdą kartę tarota można dopasować do każdego pytania i własnych oczekiwań.... albo Tarot jako to narzędzie, ma ci wskazywać odpowiedź na zadane pytanie, a tarocista powinien za pomocą własnych umiejętności i nabytej wiedzy oraz doświadczenia, również i intuicji, odpowiednio odczytać karty, tu można powiedzieć, że tarot jest narzędziem w rękach tarocisty... aplikacja tarot online nie spełnia takiej funkcji, bo nie jesteś wstanie mieć go na własność, obdarzyć go własną energią, nie masz z nim kontaktu... w innym przypadku wszystko, każdą rzecz można by podłączyć pod Tarota, może to i radykalny przykład, ale teraz taki mi przychodzi do głowy, że np. obrazki św. rozdawane po kolędzie też mogą być tzw. kartami tarota ... program komputerowy, obrazy z reklamy w tv, obrazy z filmu ... wszystko może służyć do przewidywania przyszłości... ale myślę, że tego nie można nazywać już tarotem ... Aplikacje tego typu nie są tarotem ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości