Karty Tarota on-line i aplikacje
#91

Dziękuję ci LeStelle, ale akurat w pierwszym poście napisałaś, że oceniam ludzi i jak widać w dalszych wypowiedziach nadal o tym piszesz. Napisałam co o tym myślę, a dyskusję same z tego zrobiłyście, ja tylko odpowiadam na wasze wpisy dotyczące się mojej wypowiedzi. Właśnie o to chodzi, że nie wszyscy z tego zdają sobie sprawę... i dlaczego ponownie mnie obrażasz ... ? choćby w tym zdaniu, dla mnie ironicznie brzmiącym, cytuję: "jak i również laik tarotowy interpretujący karty poprzez dopasowanie przeczytanego opisu karta do karty doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich braków w wiedzy i nie stawia się w jednym szeregu ot, chociażby z Tobą, która wiedzę ma w głowie a za sobą praktykę zweryfikowanych rozkładów. "
Przecież pisałam, że mowa jest o aplikacji, nie czyiś umiejętnościach... i pisałam również, iż rozumiem to, że ktoś wykorzystuje te aplikacje w celu ćwiczeń, nauki ... Nie rozumiem, skąd takie oburzenie wobec mnie w tym temacie... a może chodzi o to zdanie, które napisałam: JESTEM TAROCISTKĄ Z WŁASNYM DOŚWIADCZENIEM I WIEM JEDNO ... NIE CHCĘ MIEĆ, NAWET ZA OPŁATĄ, TAKICH KLIENTÓW, KTÓRZY KORZYSTAJĄ Z JAKICHKOLWIEK PROGRAMÓW ONLINE... Tu na forum nawet Krystyna takich ludzi trzyma w ryzach, to już jest ok ... tu na forum, też się serwuje darmowe wróżby, to już nie jest aplikacja, tu już jest po drugiej stronie człowiek... a tam klikasz i sobie klikasz, niby za darmo, ale strona na tym zarabia, przy każdym kliknięciu, nikt nie interesuje się tym, czy to koś robi raz na jakiś czas, czy tak każdy dzień ktoś zaczyna i zwykłych decyzji nie może podjąć ... liczą się kliknięcia. Aplikacje tego typu mają wysoki czynnik uzależniający... Nie to jest moim celem w pracy z klientami, aby ich od siebie uzależniać, a właśnie uświadomić ich, że mają z tym poważny problem. Ktoś kiedyś tu napisał, w którymś temacie, że razi go ta komercjalizacja Tarota i ma rację, mnie też to razi, wówczas nikt nie martwi się o dobro drugiego człowieka, tylko przymyka oczy, a niech sobie klikają, nie moja sprawa, nikt nie jest głupi z pewnością każdy wie, że to tylko komputer, program, nie realne karty, to jest przecież takie oczywiste, dla kogo dla ciebie?... tak, dla mnie też jest to oczywiste, ale są ludzie, którzy tego nie wiedzą, nadają temu pewną siłę i moc, można to zauważyć nawet tu na forum... dlatego o tym napisałam... Atakujecie mnie za moje wypowiedzi, to jest przecież takie oczywiste, że to tylko program, czego ona chce?, dlaczego wyciąga temat pod dyskusję? A no po to, aby o tym porozmawiać, nie porównywać czyiś umiejętności i doświadczenia, i nie obrażam niczyjej inteligencji, tylko jak już, to informuję jakie jest moje stanowisko, dla laików, tych którzy mają zakorzenione błędne rozumowanie, pojęcie o samym tarocie, gdzie całe zło mu się przypisuje, a nasze właśnie tarocistów umiejętności ocenia się wg tych aplikacji. Tu właśnie dostrzegam te diametralne różnice, mało jest żywych zabobonów, które krążą na temat Tarota?? Sama znam osobiście taką osobę, która od takich aplikacji jest "uzależniona" i przypisuje im czarowną moc ... no przecież to jest Tarot ... nie, dla mnie to nie jest Tarot.
Dobrze, jeśli ta rozmowa ma iść w tym złym kierunku, to już lepiej jak nie będę się wypowiadać, ale same przyznacie, że unikacie tematów tak bardzo oczywistych dla was, a dla innych są ciekawym tematem, a o Tarot Online bynajmniej tu na forum się nie rozmawia, więc głaszczmy dalej po główce ludzi, którzy często swoje życie uzależniają od tych aplikacji. Od 2012 istnieje ten temat i tylko linkami ludzie się wymieniają ... A ja myślałam, że to właśnie dzięki rozmowie można komuś wyjaśnić czym są tego typu aplikacje ... echhh ...Mam nadzieję, że ktoś, kiedyś nad tym się zastanowi, miłego dnia życzę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości