Karty Tarota on-line i aplikacje

claudia81 napisał(a):Drogi Luksie

Nie wiem jak mam to wziac pod uwage ale kiedys probowalam zapytac tarota internetowego o pytanie tak , nie. Pytalam czy snieg jest bialy odpowiedz NIE. I inne glupie rzeczy ale kiedy wybralam tarota z innej strony tam juz bylo ciekawiej. Al;e sprawdzilo sie w jakis 20 %. 3 lata temu urodzilam corke i kolezanka wywrozyla mi ciaze , w internecie pytalam na forum o mozliwosc sprawdzenia plci dziecka. I wszystkie wrozby wychodzily jak tego bym chciala, chlopczyk, niebieskie oczka , blond wlosy, porod naturalny. Choc grozila mi cesarka. Na dzien przed planowana cesarka spytalam jednego wrozbity po raz kolejny. Nie zdazylam odczytac wrozby. Gdy wrocilam po cesarce do domu. Odczytalam dokladnie to co sie wydarzylo, ze bedzie to coreczka z cechami chlopca bo jakies tam bylo silne odzialywanie, no i definitywnie cesarka bo byla karta mieczy. Bylam w totalnym szoku o depresji po porodowej nie mowiac. Czy nasze mysli moga nakierowac tarota i wtedy zostanie blednie odczytany? U mnie w sumie tak wyszlo . A co do komputera to czy nie jest tak ze karty sa wybierane po tym jak komputer to zapisal? Z gory dzieki za odpis
Nastek I Kasiu dziekuje za odpowiedzi
20% to tragiczny wynik. PNa wejściu prawdopodobieństwo wynosi 50% - a więc jeśli wychodzi 50% lub mniej lub nieco więcej to mówimy, że nie ma zalezności (nie ma istotności statystycznej - choć do tego potrzebne jest jeszcze odchylenie standardowe). Generalnie o sprawdzalności mówię jak się pokrywa od 70% wzwyż.

Pytania typu Czy śnieg jest biały... to chyba jakaś kpina... no więc i odpowiedź była kpiną Oczko

Nasze myśli mogą mieć wpływ na to co pokazują karty, nawet jeśli wróżymy przez internet lub ktoś nam wróży tak jak tutaj na forum. Dlatego prosiłem o zadawanie pytań kiedy nie jest się wzburzonym emocjonalnie.

Co do losowania kart przez komputer tudzież określony system,to się nie wypowiem. Jak byłem nastolatkiem to korzystałem z rozkladow online, potem kupilem wlasna talie. I jak pisałem można uzyskać satysfakcjonujacy wynik z takich wrozb internetowych z pomocą maszyny, aczkolwiek sprawdzalnosc jest mniejsza. Poza tym system sam proponuje okreslony rozkład. We wróżeniu prawdziwą talią fajne jest to, że sam ustalam liczbę kart, poszczególne pozycje itd. Dzięki temu mogę uzyskać bardziej dopasowaną odpowiedź.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości