Karty Tarota on-line i aplikacje

Luks napisał(a):Pytania typu Czy śnieg jest biały... to chyba jakaś kpina... no więc i odpowiedź była kpiną
He he he, no nie wiem czy to była kpina Uśmiech... Po pierwsze kolory są czymś co ludzkie oko rejestruje inaczej, a np. jaszczurka widzi inaczej, mucha inaczej itd. Po drugie - złóżmy że śnieg znalazłby się (teoretycznie) w Czarnej Dziurze, gdzie nie dociera żadne światło... wtedy "zobaczyłbyś" że wcale nie jest biały. Tak więc Tarot odpowiedział zgodnie z wiedzą naukową a nie tym jak myślą ludzie.Oczko

Co do talii online - dla mnie to nie ma sensu... Oczywiście jest kwestia czucia prawdziwych kart w ręku, to na pewno... ale główny powód jest taki, że najpierw tasuję karty zadając pytanie (i już na tym etapie mogą się one odpowiednio układać), a potem rozkładam talię w wachlarz i wyciągam te które podpowiada mi intuicja - nie losuję na chybił trafił. Z talią komputerową ten numer nie przejdzie, tam jest zwykła ruletka. Oczko
Zgadzam się że 20% sprawdzalności to śmieszny wynik... tak jak piszesz, Luks - ok. 70% to minimum.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości