Karty Tarota on-line i aplikacje
#1

Witam was serdecznie

Chciałam podzielić się z wami pewnym spostrzeżeniem. 2 dni temu poprosiłam na forum o wróżbę, tak jak pisałam - podjęłam ważną decyzję o rozstaniu z kimś przez co przede mną dużo wyzwań, zmian w życiu. Bardzo potrzebuję wsparcia i nie doczekawszy się na razie wróżby (oczywiście nie mam pretensji, to Państwa cenny czas) postanowiłam zaryzykować i losowałam karty przez internet (na jakiejś stronie z taką opcją).
Do rzeczy: pomyslałam, że to bardziej zabawa, że może jak wylosuje "fajne" karty to pomoże mi jakoś dobrze się nastawić. Zadawałam przed losowaniem konkretne pytania (też o konkretne osoby), powtarzałam też te same pytania w troche innej formie. I to co zobaczyłam aż mnie przeraziło. Niby to są karty losowane przez internet(bez dotykania ich, jakiejś bliskości - tak chyba powinno być...) a jednak na podobne pytania dostawałam te same karty i to tak pasujące do pytania, że po prostu trudno mi uwierzyć, że to przypadek. Czy to możliwe (żeby w takim internetowym losowaniu te odpowiedzi wychodziły takie adekwatne)? Będę wdzięczna jeśli zechcą się Państwo ze mną podzielić swoimi przemyśleniami
Czytam o tarocie i chyba wygłupiłam się z tym pytaniem, bo widzę, że to wszystko jest bardzo skomplikowane (interpretacja kart). A jednak coś w tym było...(to co pisałam wcześniej). Dajcie znać co o tym myślicieUśmiech A może nie należy tak się bawić z kartami(nawet tymi on-line)?
Chyba zacznę się tego uczyć, bo to fascynujące.
Pozdrawiam!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości