Karty Tarota on-line i aplikacje
#69

Uczciwie ... to nie rozumiem w ogóle tego tematu... "Strony z kartami online" ... Parodia jakaś ...
Dlaczego tak myślę?? ... skoro mam to wytłumaczyć osobom, które z takich aplikacji korzystają, to przytoczę przykład ... może nawet parę przykładów...

Szukacie apki na tel., na kompa, z kartami tarota online ... ok ... i to wam pomaga ... i to was motywuje do życia, czujecie się przez to lepsi ... Jak WAM WSZYSTKIM tyle do życia wystarczy to ok, kto wam zabroni ...?? nikt. BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWI ...tego wam życzę... Tyle tylko, że musicie sobie zdać sprawę z jednej rzeczy, TU NIE MA MOWY O DARZE PRZEWIDYWANIA, TU NIE MA MOWY O PRZEZNACZENIU, TU NIE MA MOWY O PRZEWIDYWANIU PRZYSZŁOŚCI, wreszcie TU NIE MA MOWY O WRÓŻENIU ...
Pytanie nasuwa się tylko jedno, czy swoje decyzje, nie rzadko życiowe, chcesz bazować na aplikacji jakieś tam, przez kogoś tam zinterpretowanej??? gdzie jedynym czynnikiem ludzkim jest napisanie specjalnego programu ... ?? no ja cię proszę ... Poczytaj sobie książki na temat tarota, poczytaj fora, poczytaj w zwykłej gazecie horoskop ... masz to samo, masz tę samą wiedzę i to samo karty będą ci "mówić" - odczyt będzie wg "przepisu" ... a gdzie praca z kartami? a gdzie nabyte doświadczenie z kartami?, a gdzie ta energia, siła, moc?? TO SIĘ NAZYWA TALENT DAR... A potem śmieszne rozmowy typu: żyję w Matriksie... zaprogramowanym świecie ... sam sobie jesteś winny ... do kogo pretensje masz ... ? do wróżki online ... Nie!! do zwykłego programu online ... Nie możesz mieć pretensji do kart Tarota, one nawet w tym udziału nie brały ... sorry, ale taki mamy klimat ...

1. przykład - Ja osobiście mam "pogodynkę" w tel. i wyświetla mi co dzień rano jaka będzie pogoda ... i nie raz się myliła ...
2. przykład - masz internet i co robisz?? serfujesz po nim... tak, czy nie?? zadaj sobie tylko jedno pytanie... Dlaczego wyświetlają się Tobie reklamy firm, które tylko przeglądałeś, a potem te strony są widoczne w reklamie, na stronach zupełnie odmiennych w temacie ... ?? ... nie wiesz ... ? to się nazywa MARKETING!!! ...
3. przykład - kupujesz cokolwiek, coś np. do swojego domu, auta, firmy, ciuch, jedzenie prze internet... zostawiasz po sobie ślad ... i jak myślisz, co się z tym dzieje potem? ... pieniądze ci z konta nie uciekają, wiadomo ... ale informacje zostają ... dla kogo? dla kogoś kto będzie chciał za to zapłacić i to odbywa się poza twoją kontrolą ... niby jest ochrona danych osobowych, ok... i nikt twoich danych nie ma prawa użyć, a tak naprawdę wg. prawa UPUBLICZNIĆ bez twoje zgody ... ale klikając na takie portale gdzie jest TAROT - ONLINE wyrażasz na to zgodę ... no jest tak czy nie ... ? Ktoś kupuje o tobie dane i nie tylko o tobie, ale o grupie społecznej, inwestuje nie wielkie pieniądze i robi apkę lub program typu Tarot-online na swoje i również min. twoje potrzeby ... i słyszysz to co chcesz usłyszeć, czytasz to co chcesz przeczytać ...
4. przykład - Co niektórzy są zadowoleni z aplikacji na tel. o tarocie lub z tarota online, (zaznaczam tam gdzie, po przez internet klikasz myszką na karty i one same się wyświetlają, jakieś tam karty) ok, nie chcę wam tej przyjemności zabierać, ale odstawmy wszelkie konwersacje na bok, wszelkie zabobony, bo i tak korzystacie z netu, który kiedyś w ogóle nie istniał ... więc jedno z drugim nie ma nic do rzeczy ... i kliknij sobie jeszcze raz, i jeszcze raz i ... jeszcze raz ... nic nie myśl, tylko sobie kliknij jeszcze raz, tak kilka razy tak ... i co ci wychodzi ... ?? A tak dla sprawdzenia "tematu"... no pomyśl ... zobacz i przekonaj się sam...
W dzisiejszych czasach ludzie wszędzie będą szukali sposobu na zarobienie pieniędzy, sami dajecie się oszukiwać, więc proszę tylko o jedno, nie zwalajcie winy na tarota ... on niczemu nie jest winny ... nawet w tym nie bierze udziału ...

JESTEM TAROCISTKĄ Z WŁASNYM DOŚWIADCZENIEM I WIEM JEDNO ... NIE CHCĘ MIEĆ, NAWET ZA OPŁATĄ, TAKICH KLIENTÓW, KTÓRZY KORZYSTAJĄ Z JAKICHKOLWIEK PROGRAMÓW ONLINE...
Umieszczam ogłoszenia typu online... oczywiście, ale zaznaczam, że jest to taka, a nie inna usługa, online na ŻYWO .... MARKETING rządzi się własnymi prawami ...

Zanim klikniesz ... POMYŚL i zastanów się nad tym co jest małym druczkiem napisane ... Ja sama przerabiałam ten temat i nikt mi mi powie, że Tarot - Online się sprawdza, dla mnie to jest sygnał, że jesteś podatny na sugestie nic więcej ... w moim sloganie to brzmi tak: cieńki Bolek jesteś ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości