Karty Tarota on-line i aplikacje
#16

Moim zdaniem program komputerowy rządzi się własnymi prawami. Nie wiem jak opisać swoje odczucia, może tak: w lotto równie prawdopodobne jest trafienie cyfr 1,2,3,4,5,6 jak też oddalonych od siebie losowo, a jednak nikt nie typuje po kolei wszystkich uznają to za nieprawdopodobne bo tak mówi intuicja.(?). Program zaś ma ustalone częstotliwości i mając dane można przewidzieć jaka karta za którym razem wyjdzie.Czyli wynik jest z góry zaprogramowany, chociaż ty nie masz wiedzy jaki będzie. Mozna mówić ze kwestią przypadku jest czas, w którym losujesz, moment, ale moim zdaniem to mało.Dlatego uważam, ze odczyt wtedy jest sterowany: dostosowujesz wynik do pytania a nie czytasz w sposób wolny, niezależny.
Nie umiem jasno wyłożyć o co mi chodziUśmiech
Porównanie z pędzlem jest jednak dla mnie nietrafne- pędzlem zawsze steruje człowiek. Tym samym narzędziem różni ludzie namalują inaczej. W programie, każdy kto wylosuje kartę w tym dokładnie momencie dostanie tę samą kartę. Tak przynajmniej twierdzi znajomy programistaUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty Tarota on-line i aplikacje - przez kass - 31-05-2012, 17:40
RE: Wróżenie online - strony z kartami i aplikacje - przez kobietarakieta - 20-09-2017, 18:18
Wróżby online. - przez virinkax90 - 23-10-2019, 10:58
RE: Wróżby online. - przez Krystyna - 23-10-2019, 11:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości