Chiromancja czyli wróżenie z ręki.
#1

Nie znalazłam takiego wątku na forum więc postanowiłam sama go założyć. Czy ktoś z was zna się na tym? Wróżył bądź wróży z reki?

Każda dłoń ma niepowtarzalny rysunek linii papilarnych.
Sztuka odczytywania cech charakteru, wrodzonych predyspozycji, a także przeznaczenia człowieka na podstawie rysunku linii jego rąk znana jest od tysiącleci.

Lewa dłoń jest ważniejsza w chiromancji, ponieważ zawiera przede wszystkim te informacje, na które nie mamy wpływu.
Mówi więc o naszym genetycznym posagu, opisuje nasze zdrowie oraz talenty, zdradza iloraz inteligencji i uzdolnienia, przewiduje liczbę potomstwa, a także pozwala uzyskać informacje o zdrowiu naszych rodziców, a także dziadków.
Natomiast prawa dłoń opisuje nasze życie, które sami kształtujemy. Opowiada o karierze życiowej, o naszych partnerach, przyjaźniach, finansach i podróżach, bezlitośnie zdradza nasze grzeszki przeciwko zdrowemu trybowi życia.
Wnikliwi wróżbici widzą na dłoniach choroby wcześniej niż się one manifestują fizycznie.
Trzeba pamiętać, że linie i ich przebieg w czasie życia ulegają zmianie. Przez dłonie płyną jak rzeczki przeznaczenia, jeśli więc trafią na wielkie życiowe tamy, to ich nurt zbacza z wytyczonego kierunku.
Każdy człowiek jest niezbędny we wszechświecie, bo ma zadane przez Boga niepowtarzalne zadanie do realizacji, ale sam jest kowalem swojego losu, toteż porównanie prawej dłoni i lewej często opowiada o tym, czego sam dokonał, jak zmienił na lepsze lub czasami na gorsze swoje przeznaczenie.
W przypadku osób leworęcznych, „specjalizacja” dłoni ulega zamianie, ich wróżebne znaczenie zostaje odwrócone.
Strzeżoną jak źrenica oka tajemnicą wybitnych chiromantów, nie zdradzaną nigdy publicznie w książkach lub wypowiedziach, jest linia śmierci. Pojawia się trzy dni przed tym najważniejszym dniu życia. Istnienie tej linii najpełniej pokazuje jak „ żyją” nasze dłonie, jakimi są sekretnymi skarbczykami największych tajemnic naszego istnienia, dlatego od czasu do czasu warto się przyjrzeć uważniej- wiernym przyjaciółkom naszego przeznaczenia.



Takie informację znalazłam w sieci Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości