Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji

Wróżka, jak nikt inny, korzysta w swojej pracy z pomocy intuicji. Same karty i ich odczyt to tylko część "pracy", cała reszta, najważniejsza opiera się na intuicji wróżki (nawet to jak odczytać karty, bądź którą kartę wyjąć). Niejednokrotnie mieliście pewnie sytuację, że już podczas tasowania kart wasza intuicja podpowiadała wam odpowiedź na pytanie. Ja osobiście w życiu codziennym słucham się swojej intuicji, jednak do tej pory nie miałam jej jasno sprecyzowanej. Nie "słyszałam" jednoznacznej odpowiedzi TAK lub NIE. Stwierdziłam, że dobrze byłoby taką umiejętność wyćwiczyć.

Gdzieś przeczytałam, że pomocna jest wizualizacja sygnalizacji świetlnej i wiadomo zielone światło oznacza TAK czerwone NIE pomarańczowe TAK, ale. Niby pomysł fajny jednak do mnie jakoś nie przemawia. Mam wrażenie, że wymyślam sobie odpowiedź i zapalanie świateł w głowie niż faktycznie ją czuję.

Znacie może jakieś inny fajne sposoby i sprawdzone na wyćwiczenie swojej intuicji właśnie w zakresie jednoznacznej odpowiedzi TAK/NIE? Tak Nie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji - przez Gość - 02-12-2010, 00:22
RE: Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji - przez Barbara - 07-08-2017, 21:59
Dar do wróżenia. - przez calineczka2000 - 22-06-2017, 12:30
RE: Dar do wróżenia. - przez Mikesz - 23-06-2017, 13:10
RE: Dar do wróżenia. - przez calineczka2000 - 25-06-2017, 12:16



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości