Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji
#13

Maire napisał(a):
Iwona napisał(a):nie wiem jakie mam predyspozycje i jak to sprawdzić, ale tak naprawdę do czego to jest potrzebne Rotfl

Może zadałam głupie pytanie, ale z czystej ciekawości Uśmiech pytanie nie głupie Uśmiech chodziło mi o to że jak ktoś ci powie że nie masz predyspozycji do zajmowania się tym co cię pociąga to co wtedy zrobisz? zrezygnujesz i co nadal będzie cię to wciągać a ty będziesz sobie tłumaczyć nie bo ja się do tego nie nadaje bo mi ktoś powiedział że nie mam do tego talentu lub odwrotnie nie ciągnie cię Ezo ale w to wchodzisz bo ktoś powiedział że masz do tego predyspozycje , do tego jak do wszystkiego potrzebne jest "serce" Uśmiech


tarot.marsylski napisał(a):
Cytat: Jeśli ktoś nie jest pozytywnie nastawiony do ludzi to nie powinien kart dotykać ale cóż... :twisted:
No właśnie, chyba sposób nastawienia do ludzi może być jedną z takich predyspozycji, bo chyba to ważne.z tym się zgadzam trzeba kochać ludzi żeby im pomagać
Czytałam kiedyś, że są "białe" i "czarne" tarocistki, te pierwsze pomagają i doradzają, te drugie snują makabryczne wizje i wypadki losowe, jedne i drugie mogą być wieloletnimi Tarocistkami ze sporym doświadczeniem oraz gronem klientów, ale jakże inaczej człowiek wychodzi nastawiony, jak inne ma samopoczucie po wizycie u "białej" (nazwijmy tak) Tarocistki, a tej drugiej.
Tarot służy do niesienia pomocy, ukierunkowania, znalezienia pocieszenia i pokazania możliwości dalszej drogi, każdy tarocista powinien służyć pomocą a nie szkodzić, ale ludzie są różni i w różny sposób wykorzystują innych to jak w każdym środowisku zawsze znajdzie się czarna owca Uśmiech .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji - przez Gość - 02-12-2010, 00:22
RE: Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji - przez Barbara - 07-08-2017, 21:59
Dar do wróżenia. - przez calineczka2000 - 22-06-2017, 12:30
RE: Dar do wróżenia. - przez Mikesz - 23-06-2017, 13:10
RE: Dar do wróżenia. - przez calineczka2000 - 25-06-2017, 12:16



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości