Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji
#17

Maire napisał(a):Dręczy mnie pewne pytanie, a mianowicie czy można w jakiś sposób sprawdzić czy ktoś ma predyspozycje do wróżenia/zajmowania się Tarotem, a może powinien czymś innym, Runami/innymi kartami czy jasnowidzeniem.
Jakie jest wasze zdanie?
Tylko ty możesz to sprawdzić, jeżeli zajmujesz się tym, lubisz to, pasjonuje cię akurat Tarot, to znaczy że masz predyspozycje. Wystarczy że nie robisz tego w złej wierze, bo i tacy oszuści się zdarzają. Oni wiedzą że nie mają predyspozycji, ale robią to dla zysku. Inni w ogóle sie nie interesują ezoteryką, więc wynika z tego że nie mają predyspozycji teraz (zdarza się, że ktos nagle odkrywa w sobie ten talent).
Nie chce mi sie szukać, ale w którymś numerze "tarocisty" jest chyba rozkład na sprawdzenie właśnie predyspozycji ezoterycznych. Jednak najlepszym sprawdzeniem jest wg mnie autodiagnoza. Jeśli lubię Tarota, ezoterykę, to znaczy że mam predyspozycje, potencjał, jednak jest to nieoszlifowany diament, trzeba wiele pracy (zazwyczaj) by zmienić go w brylant Oczko

Cytat:Zastanawiam się od dłuższego czasu czy są jakieś konkretne cechy, które trzeba posiadać, a może każdy jest w stanie sprostać takim wyzwaniom jak Tarot?
Nie każdy, nie każdy może być poetą, nie każdy matematykiem, nie każdy budowlańcem i nie każdy rolnikiem
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji - przez Gość - 02-12-2010, 00:22
RE: Predyspozycje do wróżenia, rola intuicji - przez Barbara - 07-08-2017, 21:59
Dar do wróżenia. - przez calineczka2000 - 22-06-2017, 12:30
RE: Dar do wróżenia. - przez Mikesz - 23-06-2017, 13:10
RE: Dar do wróżenia. - przez calineczka2000 - 25-06-2017, 12:16



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości