Strażnik talii
#60

Ja na początku wybierałam strażnika spośród 3 pierwszych kart, ale szybko przeszłam na inne karty. Przez jakiś czas wybierałam Królową Mieczy, bo lubię ją. W tej chwili w każdej z moich talii jest inna karta. Czasami jakaś z kart Dworskich, czasami jakiś wielki Arkan. Raz zastanawiałam się nad Diabłem, bo mam taką talię, w której jest absolutnie przepiękny Oczko

Ja Strażnika traktuję informacyjnie, zastanawiam się, na czym mi najbardziej zależy. Jeśli najbardziej mnie denerwuje zawsze we wróżeniu, że pytający i tak zawsze i tak wszystko już wie, to biorę Królową Mieczy. Jeśli mnie męczą niejasne pytania, albo takie, na które nie ma teraz odpowiedzi, to świetny byłby Księżyc itd. W teorii fajnie byłoby mieć kilku strażników do tej metody, ale wolę ograniczyć się do jednego i do jednej informacji.

W mojej najbardziej osobistej talii, Labirynth Tarot, mam Pazia Denarów - zaczęłam używać tych kart po tak długiej przerwie, że uznałam, że świetnie symbolizuje moją naukę od nowa. Pokazuje mi pytania, na które nie będę umiała odpowiedzieć.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co oznacza jeśli z przełożenia wychodzi Strażnik talii? - przez melkitheone - 18-03-2017, 17:27
Strażnik z przełożenia - przez Joana - 18-03-2017, 17:39
Strażnik z przełożenia - przez Totoro - 18-03-2017, 18:57
RE: strażnik z przełożenia - przez Joana - 18-03-2017, 19:53
Strażnik talii - przez Selena - 27-04-2021, 09:38
RE: Strażnik talii - przez Kama - 27-04-2021, 09:46
RE: Strażnik talii - przez Selena - 27-04-2021, 10:01



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości