Strażnik talii
#47

Nigdy nie stosowałam Strażnika ,robię podobnie jak Daenerys(ale przy rozkładach stosuję karty z przełożenia) jednak co jakiś czas mam styczność z Magiem.Dosyć często pokazuje mi się w "'rozkładach"' nawet to za dużo powiedziane tzn. co jakiś czas pokazuje mi się w wyciągniętych kart "'chypcikem".Kiedyś miałam taką dziwna sytuację,otóż zasnęłam z moim 3 letnim synkiem,kiedy w śnie pokazała mi się karta Maga....otworzyłam natychmiast oczy ,po czym zobaczyłam jak mój synek spada z łóżka...dziwnie to brzmi ale tak było.Potraktowałam ten sen ostrzegawczo,a raczej tę kartę.Zrozumiałam,że przestrzega mnie przed niebezpieczeństwem. Zdarzyło się jeszcze kilka razy przy zapytaniu czy powinniśmy pojechać tu czy tu i zawsze pokazywała mi się ta karta.Okazywało się później,że drzwi samochodowe od strony dziecka się popsuł,że z zawieszeniem jest coś nie tak....itp.Zastanawiam się czy nie powinnam zastosować tej jako Strażnika....może dąży do tego...już sama nie wiem?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co oznacza jeśli z przełożenia wychodzi Strażnik talii? - przez melkitheone - 18-03-2017, 17:27
Strażnik z przełożenia - przez Joana - 18-03-2017, 17:39
Strażnik z przełożenia - przez Totoro - 18-03-2017, 18:57
RE: strażnik z przełożenia - przez Joana - 18-03-2017, 19:53
Strażnik talii - przez Selena - 27-04-2021, 09:38
RE: Strażnik talii - przez Kama - 27-04-2021, 09:46
RE: Strażnik talii - przez Selena - 27-04-2021, 10:01



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości