8 mieczy
#6

Witam serdecznie.

8 mieczy.

Karta 8 mieczy kojarzy mi sie z "zahamowaniem", "z sytuacją bez wyjścia", "uwiązaniem", wewnętrzną blokadą", lękiem, "tłumieniem w sobie emocji, jakis cech charakteru". Pragniemy od czegos sie uwolnic, ale w dalszym ciągu czujemy sie uwiazani i nie jestesmy w stanie na obecny czas uwolnic sie. Tak jak postac osoby na karcie, ktora jest uwiązana sznurem, jednoczesnie ma zasloniete oczy, co dodatkowo dziala to paralizujaco na nią. Nie moze sie uwolnic, oraz nie wie jak wybrnąc z jakiejs sytuacji, bo ma zasloniete oczy, ktore kojarza mi sie z błądzeniem po omacku, proba rozwiazania swoich problemow ale na ślepo, i tym samym na obecna chwile nie moze ich rozwiązac. Oczywiscie napisze teraz kilka przykladow z mojej praktyki zwiazane z ta karta. Jest to trudna karta.
Zahamowania jakie sie moga pojawic na tej karcie, moga byc powiazane albo z zahamowaniami wewnetrznymi, czyli cos chcemy zrobic, lecz cos nas wewnetrznie hamuje, badz pojawiaja sie sytuacje zyciowe, niezalenie od nas, ktore powoduja zahamowania.

Przyklady:

1). Pare lat temu chrowalam caly rok, sytuacja wydawala mi sie bez wyjścia, wtedy wlasnie ta karta kilka razy mi wypadla, czulam sie uwiazana przez to. Oraz przez to, ze przez wiele miesiecy nie mozna bylo ustabilizowac tych problemow, a co ciekawe - wszelkie pomysly na rozwiazanie tych problemow, okazaly sie bezskuteczne.

2). Moja znajoma wylosowala sobie ta kartę na jej zwiazek partnerski, co sugerowalo, ze ona czuje sie w tym zwiazku w jakis sposob uwiazana.

3). Pewna kobieta przyszla z pytaniem na sprawy seksualne, wylosowana karta - 8 mieczy, co sugerowalo, ze jej wewnetrzne zahamowania, nie pozwolily jej otworzyc sie na te sprawy ale na bardziej otwartym gruncie ze swoim mezem.

4). Pewna moda kobieta, od dwoch lat szukala pracy z marnym skutkiem, i w ciagu tych dwoch lat ciagle wypadala jej ta karta, mowiaca o tym, ze sa jakies sily, ktore uwiązaly ja, i nic sie do przodu nie posuwa. To bylo dla niej trudne.

5). Pewna kobieta w relacji ze swoim mezem byla bardzo w sobie zamknieta, nie potrafila wyrazic emocji, gdyz obawiala sie, ze gdy to zrobi - to spotka sie z niezrozumieniem u swojego partnera.
To dwór mieczy wiec probujemy zrozumiec na chlodno sytuacje, ale zwykle błądzimy po omacku (osoba na karcie ma zasloniete oczy). I zwykle towarzyszy nam wtedy lęk, stres, takie zderzenie z surowa rzeczywistoscia.

6). Znam takze inna ciekawa sytuacje, pewien mezczyzna bardzo zdolny, inteligentny, mogl starac sie o awans w pracy, lecz z tego zrezygnowal, bo cos go wewnetrznie trzymalo, hamowalo- wyszla karat 8 mieczy.

Oczywiscie czytajac karty w rozkladzie nie mozemy zapomniec, ze patrzymy takze na otaczajace karty, na rozklad ogolnie, bo sa one rozne, i roznie sie je czyta, takze zalezy to jakie pytanie zadajemy, oraz na to aby wyciagnac z rozkladu wspolny mianownik.

Serdecznie pozdrawiam, Barbara Stanislawska tarot-doradca.pl Na staronie poczytasz interpretacje roznych rozkladow kart.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości