Czy istnieje rytuał zapomnienia?...
#1

Witam serdecznie! Proszę o jakiś rytuał, który uwolniłby mnie od strasznego bólu i rozgoryczenia. Kilka lat temu rozwiodłam się z mężem, który zostawił mnie dla innej. Przeszłam załamanie nerwowe. Moja psychika runęła jak domek z kart. Bez pomocy psychiatry i psychologa nie obeszło się. Pół roku temu poznałam mężczyznę, który był spełnieniem moich marzeń. Parę dni temu oznajmił mi, że on nie chce żadnego związku....tak po prostu, bez konkretnej przyczyny dał mi do zrozumienia, że to koniec. Mój świat się zawalił ponownie. Cierpię przeokropnie. Ucisk w klatce piersiowej i paraliżujący ból jest nie do zniesienia. Nic mnie nie cieszy,nic mi się nie chce, w pracy nie mogę myśleć....to uczucie mnie zabija, zabiera całą energię do życia. Boję się, żeby znów się nie załamać psychicznie. Chociaż staram się jakoś z tego otrząsnąć, to jednak to jest silniejsze ode mnie. Jestem zodiakalnym skorpionem i numerologiczną 2. Pomóżcie mi, proszę pozbyć się tego cierpienia. Chcę poczuć się wolna, bo na tą chwilę duszę się, brakuje mi powietrza i życie straciło dla mnie sens. Chciałabym zerwać nić, która łączy mnie z przeszłością...

"Bo w życiu nie idzie o to, by przeczekać burzę, ale żeby nauczyć się tańczyć w deszczu"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości