II Kapłanka - DC
#13

Piekna karta....
Masz swietne talie Zib.

Pare refleksji do karty....
Wyraznie jest to "wewnetrzna karta", nie dosc ze jest noc, to jeszcze Kaplanka ma zamkniete oczy, koncentruje sie na tym co jest niewidzialne,
albo nie chce tego zdradzic (z oczu tez mozna wiele wyczytac"
Do tego ksiega, dzieki ktorej moglibysmy cos liznąć, tez jest zamknieta, pentagram mowi ze to wiedza tajemna, wiec otwarcie ksiegi nic nie da, jesli sami tego nie zrozumiemy, nie dojdziemy do tego praca wnetrza...

Mimo ze jest noc, swieci ksiezyc, gwiazdy - nie jest przerazajaco ciemno, to noc ktora kazdy zna... taka noc, ktora kazdy lubi...
Noc bezpieczna i piekna, w koncu Kot jest spokojny Oczko
Ksiezyc jest sierpem - wiec moze mowic o czystosci, dziewictwie... ale tez koniecznosci ofiary...
moze to krew miesieczna? ktora symbolicznie moze byc ofiara ku czci ksiezycowych boginOczko (kamien na ktorym lezy ksiega, to przypuszczalnie oltarz)

Zastanawiaja mnie kamienie, obeliski... od razu przychodzi na mysl stonehenege... brama podobno do innych swiatow, ale wiedza jak ja wykorzystac - tez jest zamknieta przed "zwyczajnymi" ludzmi...

Kaplanka zdaje sie wiedziec co robi, moze cos wzywa, moze odprawia rytual... ma otwarte dlonie, wiec w przeciwienstwie do maga czeka byc moze na odpowiedz??? ALbo slucha jej wlasnie?

Wydaje mi sie ze jest ceniona osoba, o czym mowi bogaty naszyjnik, jednak nie przywiazuje do tego zbytniej wagi (ubrania sa postrzepione).
Na tunice sa chyba 2 smoki splecione w symbol 8 (moze nawet nieskonczonosci). tzn ze to co robi jest mocno ustabilizowane, ma swoje glebokie podloze...
Zloty kolor tuniki - madrosc i oswiecenie, niebieski szat - polaczenie z podswiadomoscia, swiadomosc emocji.... zycie (woda to zycie), ale gleboko ukryte, czekajace na ziemie (zaplodnienie,ciaza?) jednak symbol ksiezyca mowi, ze to jeszcze nie ten czas...

Zastanawia mnie czemu jest 6 gwiazd.... nawiazanie do Wenus? (wybaczcie, slabo znam sie na astrologii i numerologii). Piekno wnetrza i duszy? (gwiazdy na niebieskim). Przewaga niebieskiego plus zloty, moga mowic ze Kaplanka korzysta bardziej z intuicji niz z intelektu, ale to ze jest duzo i zlota, oznacza ze nie zaniedbuje nauki...

ufff...

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości