Paź (giermek) mieczy
#13

Osoba
Zdolna, ucząca się, waleczna, buntownicza, odważna. Ciężko jest jej dostosować się do ram. Na pewno to osoba młoda który słowami walczy i inteligencją. Niespokojna duchem, przygotowana do bronienia swoich wartości. Mój znajomy to zdolny, młodszy od mnie o 10 lat programista. Jest dumny z tego że się wyróżnia, robi wszystko by postawiać na swoim, często mówi jaki jest cudowny. Cechuje go wysoka inteligencja, zna kilka języków, przeskoczył dwa lata studiów. Jest samoukiem. Jednak jest młody, nie ma dystansu. Buntuje się pawie w każdym zdaniu.

Na kartach Ridera
Młodzieniec nie wie jeszcze jak trzymać miecz, jego rozwiane włosy przypominają mi taką walkę na pokaz.
Na kartach Thota
Księżniczka walczy z całym światem którego moim zdaniem nie widzi, oślepia ją blask. Trochę jak walka z wiatrakami.

Pazia na pewno cechuje młodość i buntowniczy sposób życia. Podobnie jest z sytuacją która wymaga od nas działania walki ale ostrzega przed pośpiechem. Ruszysz będziesz walczył bez skutku, nie znasz wroga, nie znasz końca. Masz tylko swój miecz i upór.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości